Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet én már túl is vagyok a...

Lehet én már túl is vagyok a koronavíruson úgy hogy nem is vettem nagyon észre? Volt két hete egy kis hasmenésem, kis köhögésem meg kis hőemelkedésem, de elmúlt egy hét alatt és azóta semmi bajom.

Figyelt kérdés
A sportolást abba sem hagytam, nem volt vészes, a hőemelkedés is ilyen 37.3 volt. azóta voltam orvosnál, de teljesen egészségesnek talált! azt mondta vigyázzak magamra!
2020. márc. 25. 23:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kéthete volt, ez azt jelenti, hogy akivel közeli kapcsolatban vagy, azoknak át kellett adnod. Ha ők is lebetegedtek, és közülük 10-20%-uk súlyos tüdőgyulladást kapott, akkor igen, valószínű. Egyébként pedig nem.
2020. márc. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

" Szerintem az még nem az volt. Akkor még nem volt olyan könnyű elkapni, mint most. Max, ha olyan helyen dolgozol pl.reptér."


Turisztikában dolgozom/dolgoztam.... amúgy mindenki megbbetegedett, de nem 20% a tüdőgyuszi, mert 80%-a az embereknek átesik rajta simán és a maradék 20% kerül korházba és abból is csak egy kis töredék hal meg... szóval ha az is volt, és megkapták jóeséllyel egyiknek sem kellett hogy tüdőgyulladása legyen... de remélem nem az volt. már mind egy, a háziorvosom szerint nem volt ilyen bajom. szal akkor vszeg nem :)

2020. márc. 26. 02:06
 13/13 anonim ***** válasza:
Na ha ennyire jól tudod, akkor minek tetted fel a kérdést...?
2020. márc. 26. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!