Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák akiknek keresztcsonti...

Kismamák akiknek keresztcsonti fajdalma van/volt elmult szülés után?

Figyelt kérdés
Vagy masfèl hete èrzem bal oldalon a fekemtől kicsit feljebb főleg jaraskor ilyen huzo erzest fajo kellemetlen erzest egy ponton es nem tudok vele mit kezdeni mar ki vagyok. Volt valakinek ilyen terhesseg alatt? Vagy ez mitol van? Szules utan elmulik?
2016. dec. 17. 08:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gyakori, teljesen átrendeződnek a csontok, a terhelés, sokszor szülés után is megmarad. Nekem kb. a szülés után egy évig fájt utána lett jobb.
2016. dec. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, nagyon kellemetlen volt. Szülés utan megszűnt, viszont utana egyszer megint előjött. Gondolom rendezodtek vissza az eredeti allapotba a szalagok. En sokat jogaztam, az segített rajta picit. Probald ki, van sok kismama joga a neten. Kitartás!
2016. dec. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!