Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért nem találkozhatunk a...

Miért nem találkozhatunk a koronavírus miatt?

Figyelt kérdés
A párommal mindketten 21 évesek vagyunk és már 3 éve együtt vagyunk. 2 külön faluban lakunk, de nagyon közel egymáshoz,kocsival 10-15 perc. Az anyukája megmondta neki ls a hugának ( neki is 3 éves kapcsolata van) hogy senki nem mehet oda, azonban egy nagyobb városból jövő ASZTMÁS rokonukra folyton vigyáz. A barátom természetesen nem akar konfliktust és én sem, de ettől függetlenül brutál rossz, hogy nem találkozhatunk, még biciklizni sem engedik el velem. Mit tegyek? Nem merek az anyukjával erről beszélni...

2020. márc. 26. 14:13
1 2
 11/15 anonim válasza:

Vegyetek fel Hazmat suit-ot :D

[link]

Remélem jó a link.

Aztán úgy talizzatok de romiii :D

2020. márc. 28. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Régen háború volt azért nem találkoztak évekig a párok, most a vírus miatt azt a pár hónapot ki kell bírni főleg mivel van telefon és internet.
2020. márc. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Még csak ki sem kell bírni. 18 év felett felnőtt ember mindenki, dobjatok össze albérletre aztán lehet együtt élni pár hónapig.


Üresek az albik, hajrá!


Viszont amíg kiskorú vagy, otthon élsz, a szüleid etetnek, addig nincs találkozás. Lehet hónapokig. Sajnos ez van.


Az emberi élet nem mérhető egy tinikapcsolathoz.

2020. márc. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 szamo77db ***** válasza:
Rettenetes helyzet. Nem tudok ebben okos lenni!
2020. márc. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 valaki : ***** válasza:

Kérdező!

Ha még nézed ezt a kérdést, ne hallgass az emberekre! Abban igen, hogy be kell tartani és el kell fogadni a helyzetet. Én felnőtt vagyok már, de tudom, hogy milyen volt tininek és szerelmesnek lenni. A ti kapcsolatotok semmivel sem ér kevesebbet, mint bárki másé attól, hogy még gyerekek vagytok! Ugyan olyan tragikus helyzet, mintha két házas nem találkozna a vírus miatt. Reménykedjünk és alakul a helyzet. Kitartást.

A károgóknak üzenem, hogy most megy az oltás, hogy jaj mert nem ez a legnagyobb baj meg kit érdekel egy tini párkapcsolat. Aztán mikor a fiatalok depressziósak és nem sorolom tovább, néztek, hogy jaj de tragikus. Tragikus??? Igen! És ti okozzátok. Mert elagatelizáljátok a problémáikat. Normális szülő/felnőtt most azt mondja: igen, megértem hogy ez hatalmas baj nektek, sajnos ezt ki kell bírni, de amint vége a járványnak, mindent bepótolhattok! Helyes hozzáállás.

2020. ápr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!