Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pár hónapja félrever a szívem,...

Pár hónapja félrever a szívem, nagyon ijesztő. Másnak is volt/van hasonló tünete? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Októberben elkaptam egy hasmenős vírust ami nagyon levert a lábamról. Ahogy visszamentem dolgozni pedig hónapokig nagyon nagy munkahelyi stresszenek voltam kitéve. Novemberben kezdődtek a tüneteim. Az első két hónapban csak egy egy nagyob dobbanást vagy egyszeri félreütést éreztem rendszerint evés után fekvő állapotban. Karácsonykor már volt, hogy lefekvéskor össze vissza vert a szívem egeszen addig amíg fel nem ültem. Akkor azonnal elmúlt.Rögtön kértem beutalót a kardiológiára a háziorvostól, de csak április végére kaptam, hiába mondtam mi a gond. Azóta egyre gyakoribb a ritmuszavar. Az utóbbi 2 hónapban már minden napossá vált és 1 hete mikor úgy volt a korona vírus miatt elveszítem az állásom annyira bestreeszeltem hogy egész éjjel semmit nem aludtam másnap pedig egész nap össze vissza vert a szívem még a takaró is mozgott a dobbanásokra. Rettenetes élmény volt. Halálra vagyok rémülve, olyan messze van még az április vége. Egyebként októbetben volt ekgm, ami rendben volt, bár akkor még nem voltak ilyen tüneteim. Tavaly februárban pedig szív uhn is jártam ahol a velemszületett mitralis prollapsusomon ( ami nem minősül betegségnek) kívül mindent rendben találtak.40 éves vagyok, egészségesen élek és nem vagyok elhízva, a mellkasom nem fáj nem szorít. Viszont nagyon sokat szorongok, félek. Ez kotábban is így volt mégsem vert félre a szívem. Jó lenne ha írna olyan aki hasonló problémával küzd. Hogy tudnám túlélni a vizsgálatig a dolgot? Panangint és magnéziumot szedek. De mégsem múlik el. Sajnos most a járvány miatt teljesen magamra maradtam ezzel a problémával és nagyon félek, hogy komoly baj van.

2020. márc. 28. 11:19
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy leírtad. Menseskor tényleg gyakrabban jelentkezik. Sajnos tényleg mániákusan figyelem már a pulzusom. Érdekes, hogy terhelésre nem érzem. Én nem titkoltam 1 hónap után kértem segítséget. Csak őrület, hogy ilyen sok hónapot kell várni egy időpontra és a járvány miatt pórul jártam.
2020. ápr. 22. 00:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!