Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 hete lázas vagyok és nagyon...

2 hete lázas vagyok és nagyon fáj a hátam, mit csináljak?

Figyelt kérdés

22n


2 hete ébredtem torokfájásra és lázra. A láz, hol hőmemelekedés, hol magasabb, plusz torokfájás, orrfolyás... Akkor kezdődött a hátfájdalom, fent a bordáimnál, kenegettem ilyen gyulladáscsökkentő kenőccsel.


Viszont megijedtem, mert nem múlik el...


2020. márc. 29. 12:48
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
88%
Csak nem a te édesanyád a tanárnő aki nem mos kezet???
2020. márc. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Egyre rosszabb, nem vagyok jobban és ugyanúgy szédülök, fáj a torkom, meg a hátam. Aminek nem tulajdonítanék semmit, de 2 hete...
2020. márc. 29. 19:40
 13/24 A kérdező kommentje:
Szerintetek tüdőgyulladás, elég szarul is vagyuk...
2020. márc. 29. 19:57
 14/24 anonim ***** válasza:
Aki nem hív orvost magához, ha rosszul van, az életképtelen. Hívd már fel az ügyeletet, basszus..
2020. márc. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Felhívtam a háziorvost...


Még mimdog nem vagyok jobban, sőt torokfájás, hőemelkedés csak erősödött. Most már gyanús nekem, hogy ez a korona lehet.

2020. márc. 31. 20:08
 16/24 anonim válasza:
Mekkora hőemelkedésed van? Nekem 3 napja van folyamatosan de hogy mitől...sosem szokott fogni rajtam ilyesmi, azért is fura.
2020. márc. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
38 fok körül általában, néha annyira ráz a hideg, azt hiszem több, de nem.. De a hátfájás, izomfájdalom a gáz.
2020. márc. 31. 20:37
 18/24 anonim ***** válasza:
Esélyes, hogy korona vírust kaptál. 38 C fokos láz nem túl magas. Még várhatsz pár napot, hogy feljebb, vagy lejjebb megy a lázad? Ha nagyon köhögnél, akkor kell orvosnak jelezni.
2020. márc. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Feljívtad a háziorvos? Mit mondott?

Amúgy ha egész télen beteg az egész család érdemleds lenne beoltatni magad jövőre influenza ellen. Legyengíti a szervezeted és könnyebben kapsz el baktérium fertőzést.

2020. márc. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Hívd fel a kórház ügyeletet és mondd azt, hogy igenis nagyon rosszul vagy. A hátfájást mindenképp mondjad, ne hagyd magad lerázni. Valahogy be kellene jutnod a kórházba, legalább egy tüdő röntgent jó lenne ha csinálnának, a tüdőgyulladásnem játék. Gyulladáscsökkentő krém nem erre való, hiába kened.
2020. márc. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!