Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 hete lázas vagyok és nagyon...

2 hete lázas vagyok és nagyon fáj a hátam, mit csináljak?

Figyelt kérdés

22n


2 hete ébredtem torokfájásra és lázra. A láz, hol hőmemelekedés, hol magasabb, plusz torokfájás, orrfolyás... Akkor kezdődött a hátfájdalom, fent a bordáimnál, kenegettem ilyen gyulladáscsökkentő kenőccsel.


Viszont megijedtem, mert nem múlik el...


2020. márc. 29. 12:48
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
83%
Kamu kérdés...
2020. márc. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Nem kamu, miért lenne az? Inkább néznék egy sorozatot, mint ilyeneket kitaláljak, hidd el!


Azt mondta, hogy valószínűleg influenza, itt sokan betegek, meg Algopyrin, orrspray, Strepsils szokásos, ha nem javul, pénteken jelezzek vissza! Meg nincs is itt, otthonában van! Kérdezte mennyi a lázam, azt mondta, az csak hőemelkedés!


Hát ez az, olyan gyenge vagyok, meg furcsa, meg ez a hátfájás, balnoldalt felül a bordáimnál, meg ma ugyanott elöl is fájt!

2020. márc. 31. 22:49
 23/24 A kérdező kommentje:

Ja, nincs kórház, közölte anyám, hogy "megfázott" a hátad, attól fjá. Meg any nem influenzás, meg ipyenek, hanem "megfáztam, mert nem volt rajtam zokni"...


Megfázott a hátad, te meg dögölj bele a tüdőgyulladásba... Buta hülye.

2020. ápr. 1. 20:40
 24/24 anonim válasza:
Mi történt azóta?
2020. ápr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!