Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » S. O. s. hajléktalan vagyok...

A Csekka kérdése:

S. O. s. hajléktalan vagyok 2hétig egy ismerösömnél laktam Pécsen de visszament külföldre ahol él. Karantén alatt hova tudnék menni, van hajléktalan szálló vagy bármi ahova beengednek?

Figyelt kérdés
2020. márc. 29. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
És most honnan netezel?
2020. márc. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ahonnan elkell jönnöm holnap kora reggel. Nem szórakozásból kérek segítséget csak nincs semmi ötletem
2020. márc. 29. 20:34
 3/9 anonim ***** válasza:

Pécsről nem tudok nyilatkozni, nálunk zárlat van a hajléktalanszállókon, nem fogadnak senkit, pláne nem olyat, aki messziről jött, meg külföldön élő ismerőse van. Jelenlegi helyzetben szerintem semmilyen intézmény nem fog befogadni, de legegyszerűbb, ha elmész a legközelebbi ilyen szállóra, és megkérdezed.

Amúgy meg rokonok, barátok, ismerősök... valakid csak van, aki tud intézni neked valami fészert vagy ilyesmit.

2020. márc. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előtte hol laktál?
2020. márc. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szállókon laktam,meg néha egy két ismerösnél húztam meg magam. Felhívtam pár Pécsi szállót de ök sem tudtak segíteni,sem tippet ötletet adni. Félek az utcán éjszakázni,ruháim sincsenek nagyon,egyik szállón maradt kevés kiadni kiadjâk de be nem engednek. Valami lehetöség a bejutásra nincs a karantén végéig,szállóra,intézménybe?
2020. márc. 29. 21:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért nem dolgozol?
2020. márc. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezt hosszú lenne ide leírni,hogy milyen életem volt,vagy van,és lett ebböl kifolyólag,de nem akarok takarózni semmivel,mert végülis én tehetek erröl. Nincs munkahelyem jelenleg.
2020. márc. 29. 22:46
 8/9 A kérdező kommentje:
Én gondoltam azért,csak létezik valami lehetöség ilyen vészhelyzetkor is,hogy ne maradjak utcán. Börtönbe csak be engednek,igaz nem követtem el semmit....
2020. márc. 29. 22:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Facebookon nem tudsz kitenni egy nyilvános posztot? Hátha valaki ott tud segíteni!
2020. márc. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!