Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Éjszakai hallucináció mitől...

Éjszakai hallucináció mitől lehet?

Figyelt kérdés
Édesanyám reggelente arról számol be elég sűrűn, hogy éjszaka ezt-azt hallucinál. Ez napközben nem fordul neki elő, csak este. Általában egy kis fényt csinálok neki a szobájába, hogy ne legyen teljes sötétség, de akkor is előfordul. Elég sokáig szedett 0,5mg-os frontint, napi 3-at, de szép fokozatosan, hónapok alatt, talán egy év is eltelt, ez elhagyásra került. Lehet hozzá köze? Vagy ki mire tippel esetleg mit lehet tenni?

2020. márc. 30. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Skizofrénia vagy bizony elvonási tünetek.


1.5 mg alprazolam hosszú ideig már komoly függőséget okoz.


Nekem pár évig nem folyamatosan volt 0.5 mg alváshoz... mikor letettem több hétig botrányosan szarul aludtam. Rendszeres felriadások, rémálmok és enyhe hallucinációk félálomban.

2020. márc. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Alvási paralízise is lehet akár. Sajnos nekem sokszor van és megesik, hogy halucinálok közben.
2020. márc. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mi az az alvási paralízis? Akkor okozhatja véleményetek szerint az, hogy letette a frontint?
2020. márc. 31. 10:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Elvonási tünet velejárója.
2020. márc. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
S ez sokáig tarthat? Érdemes adni neki kventiaxot, amit anno épp a hallucinációira kapott? Vagy inkább várjuk ki, míg eltűnnek az elvonási tünetek?
2020. ápr. 1. 10:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem olyan zavaróak a tünetek, érdemes szerintem várni.
2020. ápr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, rendben, köszönöm!:)
2020. ápr. 12. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!