Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az idősek miért úgy hordják a...

Az idősek miért úgy hordják a maszkot, hogy az orrukat nem takarja koronavírus idején? XD

Figyelt kérdés
Mindig, amikor az operatőr pásztázott a kamerával a híradóban, szinte az összes idősnek csak a száját takarta a maszk, az orrát nem.

#szipirtyó #boomer #koronavírus #maszk orr száj híradó 24cmesvannekem kamera operatőr
2020. márc. 30. 18:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
60%

Nem azért de minden nemzet/nép pont ilyen ebben a tekintetben!

A cigók annyira nem összetartóak mint hiszed,jelenleg 1-2 kiló krumpliért ütik verik egymást hol az utcán, hol az udvarokon, és nem szemmel, kőkeményen ököllel.

Nem véletlenül mondtam hogy ha nem tetszik menny el az országból, majd megtapasztalod, én kb 10-évet voltam kint első 1-2 hónapban még kb én is úgy gondoltam hogy nálunk van a fejeben a baj, aztán rájöttem hogy az ember alapból ilyen. De mondom tapasztald meg.

2020. márc. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Mennék, de le vannak zárva a qrva határok 😃


Amúgy nem értek egyet. Sokkal fegyelmezettebb népek az ázsiaik pl. Nem véletlenül laposodik el/ megáll a járvány náluk. Eleve sokkal felkészültebbek voltak. Már 1 betegnél is mindenki maszkban járt Taiwanban, és nyomták a fertőtlenítőt.


Pár hét alatt leköröztük őket lazán


Náluk, alig pár új eset naponta... és január 20 óta csak 5 halott. Na hogy csinálták ezt?


[link]

2020. márc. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ja és mert ők tanultak a SARS-ból.


Mi még csak most tanuljuk Eu-ban, milyen amikor porig rombolja a kontintenst ez a szar.

2020. márc. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
55%

A határok lehet,de a neten lehet nézegetni külföldi oldalakat, vagy ha nem tudsz angolul pl akkor itt az idő nyelvet tanulni.


Nézd 1-2 dologgal szerintem ezek szerint nem vagy tisztában. Az ázsiaiak semmivel sem fegyelmezettebbek sőt sokkal rosszabbak mint bármely más, nem ázsiai ember,ezért is van az ázsiai országokban leginkább diktatúra, máskülönben egymást ölnék, szó szerint, ha elmész pl kínában egy olyan helyre ahol kicsit lazább a helyzet, egyből keményem megy a prostitúció,és egyéb nyalánkságok. Taiwanban eleve majdnem mindenki maszkban van (nem a vírus miatt). Sőt tovább megyek,felénk él 2 betelepült kínai ők azért jöttek el mert született lányuk, (igen kínában ha a családba lány születik jobb eljönni, elmondásuk szerint nem 1-2 család van ahol ha lány születik akkor az "eltűnik")


Hogy hogy csinálják? Véres diktatúra, azon se lepődnék meg ha igazából a komolyabb betegeket egyrészt elhallgatnák, másrészt elhallgattatnák. Van kínának azért elég komoly sötét arca is bezony.


Jah tanultak belőle,a kérdés az hogy mit?


Egyébként az EU-t úgy önmagában nem döntötte volna térdre a vírus, viszont így hogy szét intézkedték a gazdaságot így már lesz baj.

2020. márc. 31. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

... hidd el nekem ba..szott be kegjobban ez a vírus. Kb orrom alá tolt kinyomtatott írásbeli állásajánlatom van USA-ban, pofátlanuk sok pénzért. Március 24-én mentem volna átnézni a részleteket, erre beütött a szar. Nem írom le mennyi, de 10x annyi mint az itteni fizum, szóval havi milliós veszteséget okoz ez a retek. Viszont USA-ban nagyobb gáz van jelenleg, szóval lehet szeptemberig is kitart ez a móka... de hiába, ha nem lenne karantén ez az ágazat valószínűleg akkor is döcögne, mert nem kulcs ipar. Ki a halál akar 300 ezer eurós műszereket venni, amikor lélegeztetőgépekre írják ki a pályázatokat meg IC ágyakra.


Ez a vírus akkor is beüt durván az iparnak ha nem teszünk semmit. De akkor is ha kijárási tilalom van. Csak akkor talán van remény az ipar fokozatos újraindításának.


Majd Taiwan megmutatja mi a helyzet, egyik legnagyobb disztributorunk.

2020. márc. 31. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Miért lenne bárki is cigány, csak azért mert látja, hogy milyen undorító nép a magyar? Jó neki, ha yud menni külföldre, én is ezt tervezem.
2020. márc. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A magyar idősek nagy része hülye, mint s_gg. A fiatalok szidásához, nagyképűsködéshez nagyon értenek,

de ha gondolkodni kéne, leblokkol a boomer, proli agyuk.

2020. szept. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!