Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lép mitől nagyobbodhat meg?

Lép mitől nagyobbodhat meg?

Figyelt kérdés

Ma voltam hasi uh-n, minden rendben volt a tobbi szervvel, az epeholyagon van egy 4 mm-es polipom, es a lep kisse nagyobb, 150x40 mm, homogen echoszerkezetu, mersekelt foku splenomegalia.

Nem voltam beteg mostanaban, masfel honapja volt felfazasom csak, es ket honapja vervetel amin nem abrazolodott elteres, egyebkent vekony vagyok es eleg magas, 177 cm.

Mennyire komoly ez, mit kell csinalnom?Mit tegyek hogy normal meretu legyen?

Azt is olvastam hogy valahol 12-14 cmig normalis, valahol csak 11 cm-t irtak. Nagyon aggodom.

20L


2020. márc. 31. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg oka lehet, kellene egy friss vérkép, a háziorvosoddal beszéld meg.
2020. márc. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Sok oka lehet, de ezzel nem fognak foglalkozni,lehet ez egy gyulladás, fertőzés miatt is.
2020. márc. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Felhivtam, azt mondta hogy teljesen felesleges foglalkozni vele, ahany orvos annyifelekeppen latja a meretet az ultrahang kepen is es tobbfele “szabvany meret” van ra, ne aggodjak
2020. márc. 31. 13:44
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez végülis egy elég érdekes válasz, laikusnak elmegy, de a lényeg, hogy nincs gond, egyébként ha nagy baj lenne, akkor a szerkezete sem homogén.
2020. márc. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!