Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fejfájás és enyhe nyakfájdalom...

Fejfájás és enyhe nyakfájdalom. Mi válthatja ki?

Figyelt kérdés
Nem pontos diagnózisit várok az emberektől természetesen, és nem szeretném a Koronavírusos válaszokat sem látni, bár gondolom elő fog fordulni. Fejfájással kezdődött a tünet ma reggeltől, főleg ha helyzetet váltok, vagyis ülök és felállok vagy lefekszek vagy hasonló, ha ugyanabban a magasságban van, nem fáj illetve nem érzem. Enyhe nyakfájdalom társul hozzá de csak ha fordítom a fejem jobbra vagy balra mindegy, megy teljesen, enyhe fájdalommal. Szerintem az elmúlt nap meg ma is kevesebbet ittam valamivel, de volt már hogy több időn keresztül alig ittam és semmi probléma nem lépett fel. Bárkinek volt hasonló jellegű problémája? Ilyen időben orvoshoz lehetetlen eljutni és kórházat mellőzném, így itt is kikérném az emberek véleményét látatlanban, ahogy majd az orvosét is hétköznap ha tovább fent áll a panasz. Előre is köszönöm a válaszokat.
2020. ápr. 5. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
A nyakfájást vírusos ideggyulladás szokta kiváltani, lehet, hogy a fejfájás is valami vírusfertőzés eredménye. A nyakfájáson segít a voltaren, cataflam és hasonló.
2020. ápr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hogy vagy? Nekem 6án kezdődött nyaki

Merevség fel, tarkónál, előre sugárzó szűrő, éles fájdalom. Szerdán kórházba kerültem, CT csináltak de nem találtak semmit, aspirint javasoltak, cataflam dolot fájdalomcsillapításra. Tegnap ismét ügyeletet kellett hívni, ez az orvos agyérgörcsöt mondott, nospat javasolt.

2020. ápr. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!