Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Enyhe torokfájás és enyhe fül...

Enyhe torokfájás és enyhe fül fájás lehetnek a korona vírus tünetei?

Figyelt kérdés
Félek,hogy azt kaptam el.Hétfő óta van ez,sehol nem voltunk direkt ez miatt már vasárnap óta.Más gondom nincs.Lehet csak pánikolok én is és beképzelem.
2020. márc. 20. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az eljárásrend úgyis az már, hogy otthon kell maradni, ha légzési nehézséged lesz, akkor kell hospitalizálni.
2020. márc. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kb. vasárnap óta fáj a torkom. Más bajom nincs. Tantum Verdével fújjad, vagy öblögesd valami torokra való oldattal. Ha csak ez a baj, akkor ne pánikolj.
2020. márc. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amíg enyhe és nincs lázad addig ne aggódd túl a dolgot.
2020. márc. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincs semmi más bajom,torkom is inkább reggel fáj csak jobban.Nappal szinte alig,lehet kis megfázás csak.Már szerintem elő jött volna más lassan egy hét alatt.
2020. márc. 20. 14:46
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is két napig fájt a torkom és kicsit a fejem.

Ha ez korona volt akkor mázlim van :D

2020. márc. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Más betegségek is vannak. Most jön a tavaszi megbetegedési időszak. Az esetek 95% nem korona vírus. De jelenleg nincs ellátás, otthon kell megoldanod.
2020. márc. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hipochondria. Vágd el magad minden médiától.
2020. márc. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen,nagy a valószínűsége,hogy nagyon félek és azért van ez most.
2020. márc. 20. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!