Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Benött a körmöm de magassarkút...

Benött a körmöm de magassarkút kell holnap viselnem. Mit tegyek? SOS

Figyelt kérdés
Sajnos nem megoldható hogy nem magassarkút veszek fel. Megpróbaltam kivágbi de nem sikerült. Esetleg ha fájdalomcsillapítot vennék be? Vagy ilyen fájdalomcsillapító krémmel kenjem? Illetve van egy kisebb seb is és az is fáj. Valakinek valami sürgős segítsége?
2020. ápr. 5. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem a Tetran kenőcs vált be, de gondolom az nincs neked otthon.4 éve volt benőve a körmöm, pont nyáron, már be volt gyulladva, gennyezett. Neten olvasgattam a témában,ezt javasoltàk, megvettem, szerencsére használt. Azóta nem volt ilyen problémám.

Nem tudom egy éjszaka alatt mitől jönne rendbe. Tudom már attól fáj, ha a zokni hozzáér. Szerintem már ne próbáld kivágni, mert csak rosszabb lesz. Kitartást!

N

2020. ápr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem csak a sebészet segített :( tudom, hogy ez nem kivitelezhető holnapig, mivel féltem így relatív sokáig húztam az orvost így én is voltam hasonló cipőben...tetran stb. Nekem nem segített már túl egy ponton. Maradt a fájdalom turese, de nem kívánom senkinek amennyire fajt magassarkúban a lábamon vagy ha esetleg bele rúgtam valamibe. Magassarkut csak úgy tudtam tűrni hogy ahol és amikor tudtam levettem így is nehezen.
2020. ápr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én jól kiáztatom a lábam és kivágom. Kb minden hónapban. Orvos is csinálta többször, de mindig ez van...


Bátyám rátesz egy zacskó fagyasztott borsót és megvárja még kevésbé érzi. Így vágja ki.


Mindezek után egyből jobb érzés.


Egy éjszaka alatt szerintem ennyit tehetsz.

2020. ápr. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Annyira azért nem vészes, csak leginkabb ha ráállok akkor fáj. Hat köszönöm, majd megnézem de azis lehet,hogy levehetem párszor a cipőt.
2020. ápr. 5. 22:46
 5/5 anonim ***** válasza:
2. Vagyok, h nek olyan vészes akkor nálam az is szokott segíteni (azóta próbálom időben megfogni és kivágni) amit a 3.as mondott jó forró vízben ki kell áztatni sokáig...ha lavorban csinálod akkor többször hozz jó meleget vizet bele és akkor hajlandó fog a korom és könnyen be jutsz a korom és a bor köze és megtalálod a részt amit ki kell vágni nekem általában egy kb. Kis szálka méretű vagy kis 2x2 Milis korom darab szokta okozni a bajt.
2020. ápr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!