Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit nem értenek azon az...

Mit nem értenek azon az emberek hogy ne a parkokban napozgassanak, sétáljanak, korzozzanak Velencén tömegesen?

Figyelt kérdés
Mert ez most veszélyes. Meg kell történnie annak ami Olaszországban van most hogy mindenki a fejéhez kapjon?
2020. ápr. 6. 06:58
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Semmi baja nem lesz az embereknek attól, hogy egyedül sétálnak vagy napoznak. Ne értelmezd már félre a maradj otthon dolgot, senki sem mondta, hogy nem mehetsu ki otthonról. Ez azt jelenti, hogy ne menj vásárolni, tömegbe feleslegesen.
2020. ápr. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
59%
Az embereknek nagyon nehéz bármit is elmagyarázni.
2020. ápr. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Velencén ráadásul kertes házak vannak és nem emeletes kis lakásos házak dögivel... Ugye? Szóval nem is értem, hogy miért ne elég nekik a saját kertjük....


Más egy bp-i belvárosinak... Nyilván egy idő után levegőznie kell.... De legalább biciklire szállnának és valami kevésbé népszerű célpontot néznének ki maguknak....!

2020. ápr. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Mi hétvégén kocsiba ültünk és egy város közeli üres mezőre kiültünk levegőzni 1 órára. Nem találkoztunk senkivel. Szerintem ez jobb megoldás, mint a tömegbe korzózni.
2020. ápr. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Azért, mert az emberek többsége sajnos nem túl okos.
2020. ápr. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Ha tartod a távolságot azoktól, akikkel nem élsz egy háztartásban, nincs probléma a szabadba járással. Gondolom, nem ezt láttad. Igen, vannak fegyelmezetlenek. Viszont tegnap én is kiültem napozni a kutyámmal, tisztes távolságra másoktól, jólesett a napsütés, nekem nincs kertem, erkélyem. Ma meg megyek dolgozni, mert nekem még be kell járni, és fel fogok szállni metróra, villamosra, mert így jutok be (2 óra lenne gyalog).
2020. ápr. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

Nem tartják be sehol.


Bringázhatsz, kimehetsz a rétre, népszerűbb helyekre és tömegével fogsz idiótákat találni, örjöngő kisgyerekes családokat, egymás nyakába lihegőket, biciklisbalesetek stb...


Ezt egy átlagjóska nem tudja tartani. A 2 méter nagyon sok (és inkább 4 kéne), mindent összefogdosnak, leköhögnek... maszk persze senkin.


A borsónyi agyukkal nem értik meg hogy járványos krízishelyzet van!

2020. ápr. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%

Gánton is ez megy. A barmok tömegével odaparkolnak más háza elé a faluban.


A kirándulóhelyek dugig vannak emberrel a kijárási korlátozás óta. Mintha ezen felbuzdulva legitimmé tették volna a mászkálást.


Ennek majd 2-3 hét múlva isszuk meg a levét... rövidtávon meg lakhelyelhagyási tilalom lesz a sok egybites polgár miatt.


Azok se mehetnek majd ki akik betartanák a szabályokat :(

2020. ápr. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!