Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Diszlexiás vagyok?

Diszlexiás vagyok?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre, hogy bármit játszom a gépen, mindig több idő kell ,hogy felfogjam h,ogy mi van odaírva, vagy ,hogy mi van ott. néztem streamereket is, meg a haverjaimat is, akik csak úgy felvillantság a scoreboardot és már tudják, hogy hány pontjuk van meg, hogy hol állnak.


Nekem játék közben folyton el kell bújnom, hogy megnyissam a scoreboardot. mert keresem magamat, és ha még meg is találtam, ott is végig kell követnem, hogy melyik érték az enyém. Diszlexiás lennék?


Tényleg még ha nem is jétszom, csak nézek egy streamet, látom ,hogy szinte egy nanomásodpercre felvillantják a tabbal a scoreboardot, és mondják, hogy jeah I1m on 4. place. és 4x vissza kell néznem ,hogy lássam, hogy mi is volt az.


2020. ápr. 6. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
felvillantság? akkor lehet... ;-)
2020. ápr. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
felvillantják. :)
2020. ápr. 7. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!