Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hőemelkedés emelkedhet még?

WoundedViolet kérdése:

Hőemelkedés emelkedhet még?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Pár napja eléggé ingadozott a testhőmérsékletem és ma 37.0. volt. Arra is figyelmes lettem, hogy szaporábban ver a szívem. Nos a 37.0 az már számít hőemelkedésnek ha a normál hő jóval alacsonyabb? Mire utalhat, mert nem köhögök, nem folyik az orrom ami influenzára utalna. Aggódjak vagy ez még emelkedhet de akár le is mehet hamar? Más tünet nem volt csak annyi, hogy utóbbi időben sok lila folt lett a lábaimon mintha bevertem volna őket, persze ütés nem volt. Ja és sokkal álmosabb voltam a héten és vagyok, hiába alszok rendesen. Mitől lehet ez? 22l.



2020. ápr. 8. 00:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

37 nálam már láz, de nekem a normál testhőm 35,5-35,7

Véraláfutás szerű foltok sok mindentől lehetnek, könnyen kezelhető hiánybetegségektől a leukémiáig elég sok minden, vizsgáltads ki magad!

2020. ápr. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Könnyű azt mondani, főleg a mostani helyzet miatt. Lehet hogy nem függnek össze dolgok, de ha lázam lesz akkor egyből mindenki a koronára gondolna?
2020. ápr. 8. 00:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a ciklusod második felében vagy és kora este méred teljesen normális. Nekem 37,4 volt tegnap.
2020. ápr. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem menstruálok, nem vagyok terhes sem semmi gond na most lejjeb ment 36.7-re
2020. ápr. 8. 07:44
 5/5 anonim ***** válasza:
ciklusod második fele pont nem a menstruáció
2020. ápr. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!