Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csillapíthatatlan köhögésre...

Csillapíthatatlan köhögésre gyógymód?

Figyelt kérdés

Kb. 3 hete kezdődött nálam a köhögés, először csak napközben de mostanra már éjszaka is szenvedek tőle, napok óta nem alszom rendesen. Egyéb tünetem (láz stb..) nincs. A háziorvos írt fel Hydrocodin-t estére, de semmit sem használ. Próbáltam a Libexin-t is, ugyancsak éjszakára, de az sem használt. Egy üveg Stodalt is kivégeztem, de semmi.. A háziorvos azt mondta hogy addig amíg ez a járványhelyzet tart nem tud velem mit kezdeni, nem tud hova küldeni kivizsgálásra sem. Viszont én már szinte megőrülök a köhögéstől (ami főként száraz), van amikor már majd’ megfulladok a fél percenkénti ugató köhögéstől.

Mi lehet velem? :/ Volt már itt valakinek hasonló problémája? Mivel lehetne csillapítani legalább csak egy kicsit ezt a kínzó köhögést?


(Nem dohányzó, 25/N)



#köhögés #állandó köhögés
2020. ápr. 9. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hagyma tea(neten megtalálod). Nem olyan íze van mint gondolod. Gond nélkül fogyasztható. Egyél vöröshagymát is pl szendvicshez. Csak úgy simán.


Anyu ezt csinálja mindig. Bejön neki. Egy alkalomtól nem lesz csoda, de szerintem próbáld ki. A jelen helyzetet nézve veszíteni valód nincs.

2020. ápr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A hagymatea is jó! A nyers hagyma is!

A kakukkfű tea is segít. Erős vírusölő hatása van, és nem válogatja ki, hogy korona vagy influenza.

Segít, ha ki tudsz ülni a napra, a D-vitamin erősíti az immunrendszert.

Aludj, pihenj sokat, és nem lesz semmi gond. :)

2020. ápr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lándzsás utifű? Sós vizes gőzölés?, amikor nagyon köhögsz nyisd ki a hűtőt álj mellé és lélegezz nagyokat, meg kiskortyokban

Egyébként nekem szinte mindig ilyen van hogy pár hét után magától elmegy d evan hogy nem

Egyébként vmi antibiotikumot nem szedtél? , lehet hogy nincs lázad, de attól még lehet segitene, meg allergia gyógyszert is megpróbálhatsz

2020. ápr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi tanácsokat, de a helyzet változatlan.. Egyéb ötletek?
2020. ápr. 13. 15:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Az Erigon oldat megszünteti a száraz köhögést, de receptköteles.
2020. ápr. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ha ezekre nem szűnik meg, akkor mindenképpen ügyeletre kellene menni. Esetleg még lehet, hogy nagyon száraz a levegő, kellene párásítani.
2020. ápr. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!