Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Ez micsoda és miért van?

A combon, de leginkább a combtovemnel ilyen kis pöttyök vannak. Mikor kijöttek sárga/fehér gennyes cucc volt a közepébe aztan kifakadtak es a helyük itt maradt. Mivel tudnám oket eltávolítani?

Mar betadinet is használtam, arceszt, fogkremet, canestent szinte mindent es meg mindig itt vannak.

Valaki, valami tippet amivel eltudnam ugy tuntetni mintha soha nem lettek volna ,megköszönném mert nagyon csúnyának találom oket es lassan onbizalomhianyos leszek ezektől a kis pöttyöktol.

Kérlek trollok ne válaszoljanak.

[link]

[link]

[link]

[link]

Keress kérdéseket hasonló témákban: bőr, betegség, pattanás, gusztus, lány, gyógymód, kezelés, egészség

márc. 24. 09:30  Privát üzenet  

A válaszok
Idővel elhalványulnak.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont márc. 24. 09:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tavaly nyár óta van es meg mindig ugyanígy néznek ki.

# 2/5Időpont márc. 24. 11:19 Privát üzenet
Ne haragudj, de elég rücskös is bőröd, ami arra utal, hogy nem mosod eleget szappannal. Ha két hétig minden nap megmosnád szappannal, akkor elmúlna, nem kellene fogkrémmel bajlódni, ami semmire nem jó, csak a fogadra. Persze alaposan szárazra kell törölni utána az egész testet, főleg a hajlatokat.

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont márc. 25. 11:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ!

Tudom en is, hogy ilyen a borom ott ugyhogy nem sertodtem meg, ezert is tettem fel a kerdest, hogy lehetne eltüntetni.

Feltétlen kifogom ezt próbálni, mégegyszer köszönöm 🤗😊💙

# 4/5Időpont márc. 25. 17:31 Privát üzenet
Barócsi Istvánné nevű felhasználó válasza:

Szerintem idővel el halványul de meg próbálhatod azt a szappant használni amit reklámoztak a tv-ben, hogy baktérium ölő csak nem jut eszembe a szappan neve.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont tegnap 05:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!