Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Anyajegyet levesznek járvány...

Anyajegyet levesznek járvány alatt?

Figyelt kérdés
A covid járvány előtt pár héttel a bőrgyógyász megállapította, hogy le kell venni az egyik anyajegyem, nem mondta, hogy sürgős lenne, de kaptam papírokat a sebészetre, de nem mentem el egyből, szabadságot kellett intéznem stb, akkor nem is sejtettem hogy ez lesz itthon. Azóta úgy látom nőtt az anyajegy, viszont nincs képem ezzel odaállítani járványhelyzetben, műtétek sincsenek ha jól tudom, de közben ha növekszik az anyajegy és esetleg mégis melanomám van akkor mi lesz ha a járvány végére továbbterjed?

2020. ápr. 12. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel a sebészetet ahova menned kellene, s kérdezd meg!
2020. ápr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak sűrgős esetekkel foglalkoznak ott is .
2020. ápr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Le fogjuk szarni sajnos, akkor is ha baj van és láthatóan növekszik. Magamba legalább és táv konzultációt en azért megprobalnek, ott legalább foglalkoznak veled
2020. ápr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ilyen piszlicsáré dolgokkal nem foglalkozik senki most. Most a covid19 elleni harc a legfontosabb!!!
2020. ápr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja! Itt állunk talpig készültségben, minden más betegség le van magasról ejtve.
2020. ápr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A telefont már próbáltam a szakrendelőben fel sem veszik.. mivel, hogy nincs is szakrendelés kb. Elhiszem, hogy most a covid a legfontosabb és mindenki potenciális vírushordozó, de tényleg elképesztő, hogy most kb. halj meg minden más betegségben..
2020. ápr. 13. 09:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. A lényeg, hogy a covid19 meg legyen állítva. Más nem számít!
2020. ápr. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!