Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mikorra lesz az,...

Szerintetek mikorra lesz az, hogy újra lehet majd találkozni barátokkal, elmenni ide-oda?

Figyelt kérdés
Vagy a párommal találkozni, kimozdulni. Van esély arra, hogy erre még ezen a nyáron lesz lehetőség? Nyilván senki sem tudja előre megmondani. Csak érdekel, hogy mások mit gondolnak erről.

2020. ápr. 13. 12:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Reményt akarsz vagy rideg tényeket?
2020. ápr. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mások véleménye érdekel. Biztosan úgy sem tud mondani senki.
2020. ápr. 13. 12:19
 3/11 anonim ***** válasza:
7%
Tartok tőle, hogy soha. Most 1-másfél évig a korlátozások miatt, utána meg a túlélésért folytatott komolya kűzdelem miatt nem lesz rá lehetőség.
2020. ápr. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 szamo77db ***** válasza:
51%
Egy hónapja önkéntes karanténba vonultam, mert félek a vírustól, a betegségtől. De már így is az őrület határán vagyok. Március 11 óta nem voltam szabad levegőn. Cukorbeteg vagyok, nagyon kellene egy kis séta, szelíd mozgás. De hát nem lehet. Bele fogok őrülni! És akkor 4-5 hónapot mondanak tévében, neten, mindenütt. Téboly! És ha ennél is több lesz?
2020. ápr. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 szamo77db ***** válasza:
88%
Szerintem senki nem tud semmit. Mindig csak a kézmosás és az otthon maradás! Nem tudom, de ezt nem lehet kibírni! Borzasztó itt fenn a harmadikon, egyedül.
2020. ápr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon szörnyű.:( Irigylem most azokat nagyon, akik kertes házban laknak. Remélem, kihasználják.
2020. ápr. 13. 13:59
 7/11 anonim ***** válasza:
Most is lehet, csak nem szabályos
2020. ápr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem mozdulsz ki?

De hat nem tilos, sot ajanlott.

El lehet menni setalni. Frlveszel egy maszkot, kezfertotlenito, zsebkendo a zsebbe es kesz.

Hazamesz, zuhanyozz.

Keruld az embereket az utcan.

2020. ápr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

De kimozdulok, futni, sétálni stb.

Csak barátokkal nem találkozok és nagyon hiányoznak.

2020. ápr. 13. 19:12
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerencsére vidéken van kertesházam is ami a nagyszüleimé volt és hétvéginek tartjuk fent évek óta. Milyen nagy mákunk van, mert hatalmas kert is van amit most megműveltünk, baromfit sőt kecskét is szereztünk ezekre a nehéz időkre. Megőrültem volna most a városi bérlakásunkba bezárkózva lenni azzal a tudattal hogy ki sem merek mozdulni hogy a folyosón is befertőzhet bárki vagy a rendőr felszólít .
2020. ápr. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!