Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 30-40 közötti nők, férfiak! A...

30-40 közötti nők, férfiak! A baráti társaságotok összejár még, vagy már széthúzott? Mennxire tudtok találkozni a 10-20 évvel ez előtti barátokkal? Ha nincs párotok, mivel lökitek el az időt?

Figyelt kérdés

#Hdhdhdbd
2016. nov. 22. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:

A régi társaságunk közül már csak 2 emberrel tartom a kapcsolatot, de a férjemmel együtt "szereztünk" azóta két házaspárt, akikkel összejárunk. Sajnos csak külön-külön, mivel a két pár egymást nem bírja, csak minket, így csak négyesben járkálunk el. A férjem gyakran eljárkál a kollégáival, akkor én a régi barátnőkkel szervezek valamit, vagy csak elvagyok otthon.


39/N

2016. nov. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sosem szerettem a nagy társaságot. Egy legjobb barátnőm van gimnázium óta. Vele rendszeresen találkozom. 31/N
2016. nov. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

70% elköltözött más városba, külföldre, skype-on se nagyon beszélgetünk már, főleg ha gyerekük van, akkor már nem érnek rá.

akik maradtak itthon azokkal is nagyritkán találkozok.

hogy mivel töltöm az időmet? jó kérdés-amióta szingli vagyok sokat unatkozok :) angolozni szoktam, sorozatokat nézek angolul pl., bicajozok, kutyát sétáltatok, zenét hallgatok, olvasok stb. vagy próbálok új emberekkel megismerkedni, de úgymond felnőtt korban már nem könnyű egyáltalán vkiben megbízni sajna. 33N

2016. nov. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
30 éves koromra már vagy 3-4 baráti társaságom széthúzott. Egy ember van, akivel a mai napig tartom a kapcsolatot, őt általános első óta ismerem. Mindenki más idővel úgy csapódott hozzánk későbbi sulikból, majd munkahelyekről, aztán idővel el is koptak mind.
2016. nov. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én tartom többekkel a kapcsolatot, de már szinte mindenkinél család van. Ezért nagyon megritkultak a találkák. Van akikkel pár havonta, de van akikkel csak évente futok össze. 38F
2016. nov. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem. Szétszéledtünk a nagyvilágba.


London, Svédország, Németország, Budapest, Csehország, Debrecen. Összesen 1 haverom, meg én maradtam itt ebben a városban ahol felnőttünk. F/35

2016. nov. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!