Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért bagatellizálják az...

Miért bagatellizálják az orvosok a genitális herpeszt?

Figyelt kérdés

Mintha az egész betegség arról szólna, hogy néhány havonta pár nap alatt gyógyuló apró kiütéseid vannak.


Elképesztő fáradtsággal, levertséggel jár az a hét ami alatt teljesen begyógyulnak a kiütések. Koncentrálási problémáim is vannak olyankor, fáj a fejem meg izomfájdalmat is okoz.


És olvastam hogy sok más embernek is ezekkel jár.


Akkor meg miért nem veszik komolyabban a tesztelését? Azért terjed mert nincs benne az alap nemi betegség szűrésekbe.


2020. ápr. 13. 17:08
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

10


Nem halálos de tönkreteszi az életed olyan szintig, hogy már szinte nincs értelme élned. Mert be vagy az életed korlátozva, oda a szabadságod és lehetőségeid párkapcsolat és szexuális téren. Ha az utóbbi a romokban hever akkor majd pontosan egy munka vagy hobbi fog értelmet adni az életnek. Egészséges párkapcsolati és nemi élet nélkül minden felesleges. Az ember társas lény.


Ugyan már, óvszerrel is ugyanúgy megkaphatod, hiszen ez csak azóta nemi betegség amióta egy gyógyszeripari vállalat terméke népszerűsítése miatt azzá tette. Amúgy nem az, ez bőrbetegség így szexuális kontakt nélkül is megkaphatod!

2020. ápr. 13. 19:31
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus látott már. Arról nem is beszélve, hogy olyan nincs, hogy nonstop herpesed legyen. Szóval be lehet fejezni a hisztit.
2020. ápr. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

12


Olyan nincs de olyan van, hogy havonta. Ez már majdnem olyan mintha nonstop az lenne

2020. ápr. 13. 19:57
 14/29 anonim ***** válasza:
Talán ha kevésbé pattognál rajta ritkábban lenne, meg mondjuk nem ártana sportolni stb. De sebaj egyszerűbb az orvosokat szidni. :-D
2020. ápr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Maganrendelesen aranyaiban nem dragan lehet szurni. Amugy pedig gyogyszeres kura van, ami altalaban csak enyhiti a tuneteket.
2020. ápr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Annak ellenére, hogy ilyen problémád van, szomorúan keveset tudsz a dologról.....
2020. ápr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

“ Nem halálos de tönkreteszi az életed olyan szintig, hogy már szinte nincs értelme élned.”


Na, az ilyenekből látszik, hogy mekkora drámát csinálsz belőle..speciel én inkább bevállalnék egy nemi herpeszt, mint bármilyen rákot például...és szerintem, nem egy ilyen ember cserélne veled. Úgyhogy ahelyett, hogy sajnálod magad, és azt hiszed te vag a világon a legszerencsétlenebb, kicsit tedd rendbe a fejedet, és akkor rájössz, hogy a szerencsésebb emberek közé tartozol. És talán, ha megnyugszol, akkor nem fog havonta előjönni a herpeszed.....

2020. ápr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

17


Jó kérdés ki a szerencsésebb. Akinek végig kell kínlódnia egy életet egy krónikus nyavalyával vagy akinek nem.

2020. ápr. 13. 21:41
 19/29 A kérdező kommentje:

17


Egyébként amíg nem volt herpeszed (és semmilyen más komolyabb betegséged) addig megértem, hogy nagyon könnyen nyilatkozol. Ez nem valami licit, hogy most kinek rosszabb.

2020. ápr. 13. 21:42
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem, de sokkal súlyosabb helyzeteket és eseteket láttam már mint a te herpeszed. Mégsem hallottam például az amputált lábú rokonomat úgy rinyálni, mint téged..nézz egy kicsit magadba kérlek, és jó mélyen gondolkozz el....
2020. ápr. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!