Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért bagatellizálják az...

Miért bagatellizálják az orvosok a genitális herpeszt?

Figyelt kérdés

Mintha az egész betegség arról szólna, hogy néhány havonta pár nap alatt gyógyuló apró kiütéseid vannak.


Elképesztő fáradtsággal, levertséggel jár az a hét ami alatt teljesen begyógyulnak a kiütések. Koncentrálási problémáim is vannak olyankor, fáj a fejem meg izomfájdalmat is okoz.


És olvastam hogy sok más embernek is ezekkel jár.


Akkor meg miért nem veszik komolyabban a tesztelését? Azért terjed mert nincs benne az alap nemi betegség szűrésekbe.


2020. ápr. 13. 17:08
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

20


Elhiszem, hogy láttál de engem az nem nyugtat.


Egy életben sem rákot sem herpeszt sem más betegséget nem kellene megtapasztalni!

2020. ápr. 13. 23:15
 22/29 A kérdező kommentje:
Egyébként nem csak azért hisztizek mert valaki megfertőzött (aki valószínűleg tünetmentes volt), hanem mert hagyják terjedni, semmi nem tesznek ellene, mert ugye kis semmiség.
2020. ápr. 14. 10:26
 23/29 anonim ***** válasza:
Fogjad már fel, hogy SENKI NEM TUD HELYETTED VÉDEKEZNI. egyedül magadnak köszönheted, hogy elkaptad....
2020. ápr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

23


Ekkora egy kretént jesszusom. Még a kérdést sem akarja értelmezni.


Felejts már el engem! Ott vannak milliók akik szenvednek miatta mert nem szűrnek! Direkt hagyják, hogy a tünetmentesek terjesszék!

2020. ápr. 14. 14:31
 25/29 A kérdező kommentje:

És olvass utána, óvszerrel is terjed, úgyhogy hiába védekezel. Mert ez bőrbetegség és nem nemi!


Egyetlen megoldás, szűrés és fertőzöttek absztinenciája illetve egymással való közösülése.

2020. ápr. 14. 14:38
 26/29 anonim ***** válasza:
Amilyen ostoba vagy, nem csodálom, hogy csak rinyálni tudsz. Veled aztán rohadtul nem érdemes foglalkozni. Szia.
2020. ápr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Ha nem vagy képes felfogni és értelmezni amit írtam akkor lehetetlen vitát/párbeszédet folytatni. Csak hajtod a magadét.
2020. ápr. 14. 15:52
 28/29 anonim ***** válasza:

Szerinted, ha valaki tudja magáról, hogy fertőzött, absztinenciát fog tartani? Na, persze, nagyon életszerű elvárás!

Sok hiv pozitív sem teszi. (Sajnos).

2021. febr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

28


Nem fog lehet, de legalább mondja meg a kur.va életbe a potenciális szexpartnerének. Mert ő neki is jól esne ha valaki szólna szex előtt, hogy valamilyen nemi betegsége van.

2021. febr. 7. 22:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!