Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rendszeresen jelennek meg...

Rendszeresen jelennek meg influenza szeru tünetek pár napra. Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés

Nem most van ilyen először mar vagy másfél éve 1-2 havonta rendszeresen van olyan hogy ízületi fájdalom, fáj a nyakam, és semmi erőm nincs. Ilyenkor munkába is alig tudok teljesíteni, sportban szinte sehogy, olyan mintha kezdenék lebetegedni, de közben semmi török fajas vagy köhögés...néha van ilyenkor enyhe hoemelkedes. Nagyon rossz higy viszonylag gyakran jelentkezik ez a tünet, most épp megint, de három hete is volt kb négy napig, akkor hoemelkedes is volt. Öt hete itthon vagyok tehát még csak azt se mondanám h kimerült vagyok. De az elmúlt legalább másfél évben többször volt ilyen. Több verkepem volt mindegyik enyhe vírus fertőzést mutatott de soha nem mondtak rá semmit. Mit tehtek?


24L


2020. ápr. 13. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Góc is okozhatja a szervezetedben. Fogászati góc, a mandulád is.
2020. ápr. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez sajnos. Es a hőemelkedést se tudom mérni mindig. De érzem, h valami nem ok. Pár nap és elmúlik, és pár hónap ujra jon.
2020. ápr. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van hasonló, nyakfájás nélkül. Pár hetente izomfájdalom, ami márcsak azért is zavaró mert régen ilyen nem volt. Vérkép azt mutatja ki hogy gyulladás van valahol, de hogy hol arra még nem jöttünk rá.
2020. ápr. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!