Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha a Xanax legális a fű miértnem?

Ha a Xanax legális a fű miértnem?

Figyelt kérdés
A xanax sokkal mnagyobb függőséget okoz mint amit a marihuána. A marihuánána is jó betegségekre ezért vannak országok ahol legális orvosi célra. Igen sok vissza élés lenne vele de ez ugyan így van a xanaxal is ezért nem értem hogy miért ne lehetne itthon is legális orvosi célra.
2020. ápr. 13. 23:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdem mert füvezni akarok, mert ha akarnék azt legalizálás nélkül is tudnék.
2020. ápr. 13. 23:20
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Biztos azért, mert meggyógyulnának az emberek. És az nem jó biznisz.
2020. ápr. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az orvosi marihuána Magyarországon is legális.
2020. ápr. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
A marihuána jótékonyan hat az elmédre is, úgymond kiterjeszti és a Kormánynak nem érdeke hogy gondolkodóvá válj, viszont ha kiütöd magad mint egy zombi, akkor nem lesz kapacitásod lázadni és velük foglalkozni.
2020. ápr. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3: Annak egyik kivonata, nem maga a növény.
2020. ápr. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj a fűvel hogy pszichoaktív.


Nem csak flashelsz tőle meg chillezel mint a filmeken, hanem előjön sokakból a paranoia, szorongás, furcsa érzések, tartósan magas pulzus, vérnyomást fellövi az egekbe aztán meg letolja miközben pulzussal kompenzál.


Nagyon sokakra nincs túl jó hatással a magas THC tartalom. Szóval max a CBD rich füveket kéne nyomni, attol nem állsz fejre. A hatások azonban kiszámíthatatlanok.


A Xanax egy gyors hatású szorongásoldó, a függőségen kívül minimál mellékhatással. Tehát egy gyógyszer.


A marihuána is sok dologra jó, de - szerintem - túl sok mellékhatása van, mert nem mindenki akar betépni, mert nem mindenkinél jó érzés. Így ez az orvosi marihuána biznisz lényegében burkolt legalizálás.

2020. ápr. 14. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

... ugyanakkor egyre több cikk jelenik meg az orvosi marihuána problémáiról.


Szívproblémákkal pl nem szabadna szerintem használni.


Elvileg nekem semmi szív és vérnyomásproblémám, mégis egyszer lemértem, első 5 percben feltolta a vérnyomásom 160/110-re, aztán leesett 110/80 körülre és közben 120-140es fekvő pulzus, mellkasi szorítással, szemkidurranó érzéssel. Akkoriban nem sokat sportoltam mondjuk, de akkor sem jó. Valamelyik fűtől meg egyszer zombivá váltunk, szerintem az lehetett a cdb rich. A füben kifeküdtünk, de már megölte a bulit. Kedvünk sem volt megszólalni csak feküdnu a földön, mintha 5 tonnás kő lenne a fejünkön.

2020. ápr. 14. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#6 Teljesen egyetértek! Nekem ha fizetnének akkor sem kellene fű, egyszer próbáltam anno, pszichiátriára járkáltam utána miatta egy hónapig.
2020. ápr. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mert a xanaxal ellentétben amiről rászokás esetén pár hét alatt biztonságosan kiüríthető a szervezetből a thc nál nem ez a helyzet.

A thc nagyon nehezen ürül ki mivel lerakódik a zsírszövetekben. És ez miatt a leszoktatás szinte kontrollálhatatlan mivel zsírégetés közben ez újra véráramba jut.

2020. ápr. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, értem de én is több hónapja "füvezek" (ezt tuti törölni fogják) és pl nem érzem azt mint a cigarettánál hogy kívánom. Vlamikor 2 hétig nem bírtam be szerezni és gond nélkül ki bírtam. Cigaerattánál viszont már félholt lennék. Ezzel csak arra akarok kilyukadni hogy a Kender nem is igazán okoz függőséget főleg hogyha orvosi receptre használná valaki.
2020. ápr. 14. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!