Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert legalis meg mindig a...

Miert legalis meg mindig a Xanax, es tarsai, mikor koztudottak a mellekhatasai? Bovebben lent

Figyelt kérdés

Pl szulom is szedi, az orvos irta fel neki... Egy ideje eszrevettem hogy teljesen kifordult magabol... Csak magaval vnlzik anya letere, elvrja mindenkitol hogy behodoljon neki, korbe legyen rajongva, azereto edesanyambol egy irigy vipera lett, allandoak aldzik, indokolatlanul.... es a legdurvabb hogy szerinte ez igy rendben van...

Beszelgettem a baratnoimmel errol, nagy nehezen feljott a tema.. nehezen beszelunk errol.... de kiderult hogy tobb baratnom szuloje is szed hasonlo nyugtatokat az orvosi utasitasra, es ugyan ezeket tapasztaljak, hogy a gondoskodo edesanyabol, egy irigy, onzo, labilis vipera lett, aki lehúz mindenfele ertelemben... Miert legalis??? Miert irja fel? Csaladokat tesz tonkre...



2018. febr. 23. 08:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*Csak magaval foglalkozik
2018. febr. 23. 08:44
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván volt valami baja, ha ilyen komoly gyógyszert kapott. Én ismerek olyat, aki nem szedi a gyógyszereit és pont ezzel teszi tönkre a családját és ezért fordult ki önmagából.

Az más kérdés, hogy a betegek sokszor visszaélnek a gyógyszerrel és nem tartják be az utasításokat, nem úgy szedik, ahogy kéne.

Anyukád nem biztos, hogy a gyógyszer miatt változott meg, hanem a betegsége miatt.

2018. febr. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 koszonom a valaszod de itt semmifele betegsegrol nincs szo, nalunk kb ha elmesz az orvoshoz es azt mondod h tul stressszes az eleted, akkor mar felir valami hasonlot.... Anyu nem pont a xanaxot szecu, de azok kivul h maniakus panaszkodo nem hiszem h nagyobb baja lenne...:/ a tobbieknek is van aki xanaxot szed az anyja, vag vmi mast de ugyan ezek a mellekhatasok...
2018. febr. 23. 08:52
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Engem nyugtató függővé tettek a ***** orvosok. Én is totál kifordultam önmagamból. Most szokok le a ****gyógyszerekről, ami hihetetlen módon megterhelő fizikailag-idegileg-lelkileg, és rendkívüli akaraterőt igényel.
2018. febr. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 , Sajnalom, sok sikert kivanok Neked de te lagalabb eszrevetted hogy ez igy nem oke, es nem mehet tovabb.. ez mar eg fel gyogyulas, hatalmas lepes... Sajnos keves az ilyen ki eszreveszi, tobbseguknek meg feljebb all...:/ Engem nagyon megvisel hogy anyu viszonylag fiatalon mar ilyen (54)... Semmiben sem szamithatok ra a jovoben, ha gyerekem lesz nem szamithatok arra hogy segitsen, vigyZzon ra neha, vagy h akar csak minosegi kapcsolatot apoljon majd az unokaival, hogy minosegi idot toltson veluk... Az irigysege meg hatartalan, origy hogy jol megy sorunk, pedig tudja h rengeteget dolgoztam hogy igy legyen... ugy vsinal mintha csak az olunkbe hullott volna az egesz.... Haragszok ra!
2018. febr. 23. 10:19
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol sincs betiltva, meg a cigi sem. Meg az összes többi gyógyszer sem.
2018. febr. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%

Az nem lehet, hogy esetleg túlságosan is mártírkodó, önfeláldozó volt, ti meg azt szoktátok meg természetesnek, aztán most, hogy a nyugibogyó miatt belazult és végre leszar mindent (a ti hülyeségeteket is), már rögtön ő a rossz anya? Mert nekem ez jön le abból, hogy nem a problémáján akarsz segíteni, meg se említed, hogy miért kapta a nyugtatót, csak picsogsz, hogy nincs kinyalva a feneked.

Na ezért nem lesz soha gyerekem.

2018. márc. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 gratulalok a felismereshez, kerlek ne is vallalj ilyen hozzaalassal gyereket. Mindenkinek jobb lesz. Mellesleg kicsit altalanositasz, ugy latom hozza kepzeltel plusz dolgokat :D Nem is kommentalnam jobban, csak h ostobasag amit irsz. En kerek elnezest tenyleg 😂😂😂😂😂😂
2018. márc. 6. 08:14
 9/11 anonim ***** válasza:
33%
Jo is h elnezest kersz! Attol hogy anyudra nem ugy hat ahogyan TE szeretned, meg nem kell betiltani! Az orvos dolga eldonteni mit ir fel, ezt se kerdojelezd meg, o a szakember. Masreszt az orszag kb harmada ezeken el, sose fogjak betiltani, mert akkora anarchia es tuntetes lesz, megdontik a kormanyt, Orban ur ezt meg nem akarja.(meg en se akarom, mert ok az egyetlen epkezlab part) Szoval a tomeghatas ervenyesul, es a tomegek fuggok. Nekik kedvezel, vagy elvesztetted a szavazok harmadat csettintesre. Ezert offos amit irsz, de mint mondtam, nem csak ezert. Tovabbra is az orvos szerzett ebbol doktorit, es anyukad nyilvan a lelket kidolgozta erted , es most egyszeruen elege lett mindenbol. Es nem a gyogyszertol ilyen, hanem mert kiegett szegeny, valoszinu a bogyot is azert kapja, hogy nagyobb baja ne legyen.
2018. márc. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a nyolcas válaszodra reagálva: az ordít, akinek a háza ég ;)
2018. márc. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!