Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hzáfájdalom, tompa, meg...

Hzáfájdalom, tompa, meg szűrás oldalt, mellkason kb.3-4 hete nem múlik el, mi lehet?

Figyelt kérdés

Bordáknál. Egy időben sokkal rosszabb volt, szűrt, ha levegőt veszek, meg jobban fájt. Most csak néha, meg szedtem fájdalomcsillapítót, ezért nem vettem észre.


Szerintem tüdőgyulladás volt/van. Először izomfájdalomra gyanakodtam, de rosszabb lett.


2020. ápr. 18. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Bármi egyéb tünetet volt? Ez alapján elég sokminden lehet. Szívpanasztól COVID-on keresztül szorongásig bármi.
2020. ápr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szorongás meg ilyen hülyeségek kizárva.


Torokfájás, hőemelkedés, hidegrázás, rosszullét, hasmenés, nem tudom, attól-e. Fáradtság.

2020. ápr. 18. 17:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Amiket felsoroltál az COVID gyanú mind.
2020. ápr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Van akinek 2-7 hétig tart a betegség.


Mivel a leírtak alapján szinte biztosan az, ezért kérlek gondold át kivel találkoztál az elmúlt 4 hétben.

2020. ápr. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szüleimmel, március 16-án voltam utoljára boltban is. Anyámék járkálnak, boltba, ide-oda, vendégeket fogadnak.


Egyébként háziorvost hívtam, nem tesztelnek senkit...

2020. ápr. 20. 14:04
 6/9 A kérdező kommentje:
De nem javul, ki sit enyhült, de nem javul... Nincs ellátás, nincs teszt...
2020. ápr. 20. 15:09
 7/9 anonim ***** válasza:

Ellátás ezután se lenne. Ha nincs légszomjad és fulladásod illetve magas lázad akkor semmilyen ellátás nincs.


Tesztelni meg magánúton lehet csak sajnos.

2020. ápr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De mikor múlik el végre?
2020. ápr. 20. 15:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Számíts rá 2 hónapot is akár.
2020. ápr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!