Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ti nektek is van belső remegés...

Ti nektek is van belső remegés érzet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy ideje küzdök ezzel a problémával...nyugalmi helyzetben jön elő főként lábaimba ilyen bizsergős érzet de van hogy fekszem háton pl és jön ez az érzés és mintha vonston utaznák es döcögne ám ezt kívülről nem látni csak én érzem lábfejnel is van ez az erzet most is fekszem és erzem folyamatosan mintha rezegne vagy vibrálna belül mindkétlábfejem lábam közben hasamban is erzem hátamban...szorongásos rohamaim voltak már jobban vagyok voltam amúgy neurologusnal mármint elmondtam tüneteim es mondta, hogy ez stressz csak nem értem most ideges sem voltam akkor mitől van ez.. olyan rossz érzés ez amúgy..ti is szoktatok ilyet érezni?


2020. ápr. 19. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehetnek elnyomott feszültségeid, ezeket pszichiáter segítségével fel lehet oldani.
2020. ápr. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom de ma nyugodt voltam és nem értem mégis ez miért van ?
2020. ápr. 19. 10:40
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Egy szorongásos állapot nem úgy működik, hogy hétfőn feszült vagyok, kedden nem, szerdán megint. Akkor is feszült vagy, ha nem érzed. Amúgy meg érzed, mert a belső remegés az egyik tünete. Fáraszd le magad fizikailag és el fog múlni. Séta, bicaj, futás. Minden nap!
2020. ápr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez igaz mondjuk...nos én elmondtam.neurológusnak tüneteim.es azt mondta ez nem.neurológiai betegség ...szerintetek hihetek neki? Mivel ő pszichiáter és neurológus es a vírus miatt skypeon beszéltünk ..de nem tudom ez elég volt e hogy elmagyaráztam tüneteim de mondta 20 eve ebben dolgozik
2020. ápr. 19. 11:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen a gyomromba szokott lenni amikor stresszes vagyok.
2020. ápr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!