Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Panik betegseget, hogy kell...

Panik betegseget, hogy kell legyozni?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 19. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mitől alakult ki. Van akinek hormonális okok miatt(párom is ilyen), nekik gyógyszerre is van szükségük. Ha pszichés akkor jól jön egy pszichológus, de vannak jó otthoni technikák.

Esetleg itt is nézz szét, hátha találsz olyat ami segít neked:

https://www.youtube.com/user/Stresszdoki/videos

2020. ápr. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nehezen, nagyon nehezen. Én csak 17éves vagyok, de szerintem sokat tudok segíteni. Az hogy mitől alakul ki, az nagyon sok dologtól függ..(Valami zavar a személységfejlődés közben, trauma, hormonális.stb)igazából a genetika is közrejátszik, meg hogy miként nevelnek. Nekem pontosan nemtudom hogy mitől alakulhatott ki, de valószínű a rengeteg családi vitának köze lehetett, amik még kissebb koromban zajlottak.Egy biztos, ha valakivel tudsz beszélni róla, van társaság, sport, hobby, kikapcsolódás, amivel levezeted a stresszt, feszültséget, az sokat segít. Habár előfordul hogy bekell segíteni egy féléves gyógyszerkúrával, de lekűzdhető.Ezen azt értem, hogy nem leszel már panikbeteg, de a hajlam benned lesz. Nekem nagyjából félévente 1x van már rohamom, akkor is olyankor amikor már 2napja nem aludtam, és nagyon fáradt vagyok. Egyébként meg van pár hét amikor rámjon egy kisebb állandó szorongás, de így legalább már élhető az életem, nem úgy mint ezelőtt.
2020. ápr. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömnek az orvosa, online játékokat ajánlott.
2020. ápr. 20. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!