Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Száraz köhögés mitől lehet?

Száraz köhögés mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem faj a torkom nincs lázam étvágyam is jó nem érzem magam fáradtnak csak ez a köhögés van az orrom be van dugulva de szerintem az allergia miatt ezért sokat lélegzek a számom lehet ettől is? mikor alszok akkor nem köhögök még a stressztől is lehet? mert mostanában nagyon sok stressz ért.

2020. ápr. 20. 00:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez magában, más tünet nélkül elég sokminden lehet. Ahogy te is leírtad lehet allergia és/vagy stressz is. Távgyógyászat nehéz dolog.
2020. ápr. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Pszichogén köhögés, covid, vagy bakteriális.


Anyámnak ez van 3 hete, majdnem kijött a mentő tesztelni, mert idősebb. Viszont 5 hete nem volt kint még boltban sem. (Kertben elvannak és kapnak kaját amit lefertőtlenítenek)


Most kapott antibiot ... reméljük hat.

2020. ápr. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy allergia amennyiben fulladással nehézlégzéssel jár.
2020. ápr. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én sem voltam kint már 11 napja és a család se nem volt kontaktunk senkivel csak van ugye ez a koronavírus és az miatt elégé be vagyok pánikolva már ha kicsit jobban elkezdek köhögni már felmegy a pulzusom és pánikolok
2020. ápr. 20. 00:49
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet allergia, száraz levegő, pánikbetegség, stressz, korona is, de más tünetek nélkül csak enyhe lefolyású...
2020. ápr. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Meghűlés attól még lehet. Ha pl kimész az udvarra vagy az erkélyre egy szál semmibe és még a szél is fúj.
2020. ápr. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"elégé be vagyok pánikolva már ha kicsit jobban elkezdek köhögni már felmegy a pulzusom és pánikolok"

Akkor a legvalószínűbb a stressz. De lehet a korona is, úgyhogy tartsd magad távol mindenkitől.

2020. ápr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ki nem stresszel-ne ilyen helyzetben mikkor be vagy zárva az otthonodba 2 hétre és nem tudod hogy koronavírusos vagy-e vagy csak egy sima megfázás mivel ugye nem csinálnak tesztet csak ha haldokolsz inkább tartanak a stresszben
2020. ápr. 21. 18:59
 9/14 anonim ***** válasza:

...de ez nem igaz 😃


Ha haldokolsz akkor olyan szarul vagy hogy kijön a mentő.


Ha meg nem haldokolsz akkor adj hálát az égnek hogy nem egy kórházi szobában pusztulsz.


Ha nincs fulladásod, nehézlégzésed, magas 39.5+ lázad ami nem reagál semmire, akkor nem haldokolsz.

2020. ápr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem haldoklok csak száraz köhögés van a haldoklást úgy értettem hogy csak akkor tesztelnek mikor már magadtól is tudod hogy az vagy
2020. ápr. 21. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!