Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet, hogy koronavírusos vagyok?

Lehet, hogy koronavírusos vagyok?

Figyelt kérdés
Szóval az a két tünetem van, hogy szárazon köhögök és fáj a torkom. Nem tudom, hogy ez korona-e vagy csak valami ártalmatlan akármi.

2020. ápr. 18. 02:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet korona,vagy akár valami más vírus is. Tesztelni úgyse fognak ennyi tünettel. Maradj otthon két hétig,ne érintkezz másokkal. Kúráld magad ugyanúgy, mint máskor is,mikor ilyen tüneteid voltak. Nagyjából ennyit tudsz tenni. Ha rosszabb lesz,hívd a háziorvosodat.
2020. ápr. 18. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lehet... ha nem lesz magas lázad, fulladó légzésed akkor ne aggódj...de lehetőleg ne menj emberek közé így.


Írd le majd hogy vagy később.

2020. ápr. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ízeket, szagokat érzel?
2020. ápr. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 monen ***** válasza:
Artalmatlan akarmi.
2020. ápr. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#3 Igen, normálisan érzek mindent.
2020. ápr. 19. 05:00
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor ez sima torokgyulladás szerintem.
2020. ápr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
MARADJANAK OTTHON!
2020. ápr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de valószínűleg nem lesz semmi bajod. Maradj otthon, amíg meg nem gyógyulsz, ha pedig muszáj kimenned, akkor hordj maszkot. De figyeld a tüneteidet, és ha rosszabbodnak, akkor felhívhatod a háziorvosodat.
2020. ápr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Szeiff ***** válasza:

Hogy esetleg ne ijedj meg!

A most futó egyik "influenzának" van egy ijesztő tünete. Ciklikus rosszullétet okozhat. Nálam úgy jött ki, hogy megszédültem, vacogni kezdtem, majd áthevültem. Majd ez többször egymás után megismétlődött. Anyám sajnos elkapta tőlem, neki ciklikusan visszatérő fájdalomhullámai voltak. Ezenkívül a szívet is birizgálja. Időnként felnyomja a pulzusszámot 20..30-al megnövelve. Egy nővér szintén átesett a házunkban rajta, és hasonlókat tapasztalt.

2020. ápr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha utána asztmaszerű fulladásérzet gyötör akkor igen. Nem feltétlenül megy el a szaglás ízértet és magas láz sem jellemző.
2020. ápr. 20. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!