Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ennyire vékony lenne a bőröm...

Ennyire vékony lenne a bőröm vagy valami gond van?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Mostanában egyre több "ütésszerű" foltot fedezek fel a testemen. Lilás zöldes foltra gondolok ami nééha kicsi és utána nagyobb lesz, volt ami eltűnt de elég nagy volt. Nos a legtöbb ugye a lábaimon volt ezért nem gondoltam, hogy gond lenne, mert bárhogy beüthettem és bumm ott a folt, de mikor már felfedeztem egyet a karomon is akkor aggódni kezdtem, mert talán beverhettem de nem hiszem. Na meg ma találtam egyet majdnem a fenekem. Ott tuti nem ütöttem be és ott soha nem volt ilyen. Ennyire elpattanhatnak a hajszálerek a bőr vékonysága miatt vagy valami más is lehet a háttérben? Ma kezdtem komolyabban aggódni, mert hirtelen ilyen sok folt és ok nélkül...néha napján nézegetem a bőröm pont emiatt és akkor ott azon a helyeken nem volt semmi. Orvoshoz ugye elég nehéz mostanában eljutni, de valahogy megoldom csak jó lenne tudni ire számíthatok. Interneten nem tudom kitalálni annyi félét ír. De az is elképzelhető, hogy az orvos úgy ítéli ezt meg, hogy legyint egyet és hazaküld, mert ennyitől még nem lehet kideríteni vagy leszól és ilyenek? igen szorongó típus vagyok és nehezen szánom rá magam bármire. Szerintetek mi lehet ez? 22l Más tünet talán csak annyi volt, hogy folyamatos álmosság, egyszer hánytam véreset és kb ennyi. 22l



2020. ápr. 20. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Háziorvosodat telefonon kérdezd meg, hogy mi lehet?
2020. ápr. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még nem de felfogom.
2020. ápr. 21. 00:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Eszel eleg hust/ feherjet?
2020. ápr. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy anémiás?
2020. ápr. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szoktam enni igen, semmi egyéb betegésségem nincs ezért is furcsáltam őket...
2020. ápr. 21. 15:48
 6/6 A kérdező kommentje:
Na ha látok még foltokat és esetleg nagyobbak lesznek vagy bármi más akkor felhívjuk de addig itthon folyton ezt monjdják csak megpattant egy hajszálér előrfordul..."Hát jó de ilyen sokszor és korábban nem azért fura nem?
2020. ápr. 21. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!