Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehetséges, hogy ha túl...

Lehetséges, hogy ha túl vékony vagyok, folyton fáradtnak, álmosnak, és éhesnek érzem magam? Vajon ezzel jelzi a szervezetem a soványságot, vagy szervi gond lenne?

Figyelt kérdés
2013. aug. 28. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:

A kérdés, hogy miért vagy vékony?

Ugyanis ha azért vagy vékony, mert így táplálkozol, nem akarsz elhízni, akkor igen, lehet. Ugyanis ha valaki nem táplálkozik megfelelően, akkor egy csomó vitamin és ásványi anyag hiányzik a szervezetből, ami fáradtságot, álmosságot okoz és persze a szervezetnek szüksége van ezekre, ezért oly módon jelzi, hogy éhes az illető. Nagyobb lesz az étvágya.

2013. aug. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

kor, kg, cm

add meg!

2013. aug. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
171 cm, 50 kiló, lány, 18 éves. És igen, régóta vannak evési zavaraim. De pár hete egyre durvább. Rettenetes fáradtság, éhség, jó darabig a hasam is ment.. Terhességre is gondoltam, de volt menzeszem, és régóta ennyi kiló vagyok, szóval nem tudom, ennyire hirtelen mi okozhatja ezt..
2013. aug. 28. 10:35
 4/6 anonim ***** válasza:
17-es BMI-vel nincs min csodálkoznod. Fel kell keresned orvost, dietetikust, pszichológust.
2013. aug. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sovány vagy és alultáplált.

Keress fel egy orvost én is azt mondom és ők megmondják, hogy miként táplálkozz megfelelően.

Egyszerűen nem tud megfelelően működni a szervezeted, mert nagyon kevés tápanyagot, ásványi anyagot és vitamint viszel be a szervezetedbe.

2013. aug. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Régebben én is így voltam mint te tök könnyen elfáradtam, de akkor 45kg voltam 170cm-hez(de nem evészavar miatt, hanem mert ilyen alkatú vagyok, pedig egy csomót eszek), de azóta fölhíztam 50kg-ra és most már mindenféle fizikai terhelést bírok. Edzéseken is sokkal jobban teljesítek. 18/l
2013. aug. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!