Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek hogy ne forduljak...

Mit tegyek hogy ne forduljak be és ne legyek depressziós?

Figyelt kérdés
Már 2 hónapja nem voltam sehol van egy kis fiam vele vagyok itthon nem akarom hogy érezzen ebből bármit is. De! Már kezdek be fordulni úgy érzem hogy sehova nem mentünk 2 hónapja és nekünk még udvarunk is van! Másnak tudom még az sincs.... Tehát tudom hogy ebből szerencsés helyzetben vagyunk... De akkor is kezdem magam már napról napra egyre rosszabbul érezni és folyamatosan negatív gonolataim vannak, :(

2020. ápr. 22. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Befordulás ellen tökéletes az egyenes! Ne nézz se jobbra, se balra! Csak egyenesen előre...
2020. ápr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hú köszi most már tudom... De ha nem mondod ez nem jut eszembe oké.. Befordulas ellen legalabb már tudom... Viccen kivul. Legalább nevettem 😍😍😍😍és a depresszió? Arra nem adtál tanácsot. Csók.
2020. ápr. 22. 12:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz valakivel beszélgetni? A szomszéddal a kerítésen keresztül pl. Vagy videochat. Ebben a helyzetben szerintem emberi kapcsolatokkal lehet ezt elkerülni.
2020. ápr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne ülj otthon!!! Nekem is úgy indult a járvány, hogy a 3. héten már az ágyból sem birtam kikelni és semmi nem érdekelt. Elkezdtem szobabiciklizni, tornázni, sétálni ( nyilván nem emberek között) csatlakoztam online társoságokhoz és beszélgetéseken, programokon veszek részt esténként. Elkezdtem vitaminokat szedni új elfoglaltságokat kerestem itthon. Már egész jó kedvem van és energikusabb vagyok. A legrosszabb ha otthon ülsz és meg sem mozdulsz. Nehéz elindulni de muszáj. Ha van valaki akivel tudaz telefonon beszélni az is jót tud tenni. Napozz is ha van lehetőséged rá! Olvass az eltereli a figyelmed. Meg koncerteket hallgattam a neten az is nagyon feldobott. Teljesen normális amit érzel nem kell megijedni tőle csak ne hagyd magad. :)
2020. ápr. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm teljesen igaz én is ezen vagyok és próbálom nem hagyni magam... Főleg hogy itt a kisfiam és neki se tezs jót ha én feszült vagyok... Cska közben őt is sajnálom hogy nagyjából alig történik valami vele és nehéz lekötni és azon vagyok hogy neki a legjobb legyen
2020. ápr. 23. 11:29
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek még kicsi. Az ő korában egy dolog fontos, hogy ott legyen az anyukája aki szereti. Ezen ne aggódj. :)
2020. ápr. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!