Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Depressziós vagyok, vagy nem?

Depressziós vagyok, vagy nem?

Figyelt kérdés

Jelenleg 18 éves vagyok. Nemsokára töltöm a 19-et...

Már régebben sem voltak barátaim (az iskolában), igazából nem is tudom miért...

Tipikusan az a gyerek voltam, aki az osztályban a hierarhia legallján tétlenkedik. Olykor ehhez, olykor ahhoz a "menő" csoporthoz vágódik.

Ez volt egész iskolás éveim alatt (8 + 4 osztály, általános majd gimi).

Az idén (2019) végeztem és a napokban elkezdtem gondolkozni, azon, hogy mi mindent hagytam mi az életemben.

A gyerekkoromban megvolt minden amit akartam (de azért nem túl tolva... egy "jobb" minőségű számítógép, amin ma már a minecraft is droppolná a frameket).

Tehát sok mindent akartam csinálni, leginkább szervereket futtatni (pl.: minecraft szerver) meg még egyéb szerverek. És azt gondolom, hogy ezek a "tervek" azért nem valósulhattak meg, mert nem voltak barátaim, haverjaim, ismerőseim.

Szerintem fontos még, hogy nem szeretek köszönni, és nem szeretem használni a bocsánat, köszönöm, jóreggelt, jóéjt szakavakat.

A helyen ahol lakok inkább a 60+-os korosztály él. Jelenleg is a szüleimnél lakok (nem gondolom hogy ezzel bármi baj lenne, csak gondoltam leírom).

Van egy testvérem, akivel elég jó a kapcsolatom, a gyerek korunk jórészét együtt töltöttük. Vele akartuk megcsinálni a szervereket.

Ja és még annyi, hogy amiket az elején leírtam, az nagyrészt a testvéremre is igaz.

Következő éveimben egy ceget szeretnénk, ahol leginkább a szerverek futtatásával szeretnénk foglalkozni.


Tehát a kérdés az, hogy most depressziós vagyok, vagy nem, és hogy mit kezdhetnék az életemmel.



2019. szept. 26. 04:50
 1/2 anonim válasza:
Nem vagy. Próbálj barátnőt szerezni.
2019. szept. 26. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem kommunikációs képességed fejlesztésével (kérhetsz segítséget szakembertől) minden hátrányodat behozhatod, lehetnek barátaid.
2019. szept. 26. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!