Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Családban koronavírus beteg?

Családban koronavírus beteg?

Figyelt kérdés
Nemrég derült ki, hogy egyik családtagom tesztje pozitív lett. Nem egy háztartásban élünk, egy hete költöztem el tőlük, lett saját lakásom. Őket karanténba teszik. De engem aki érintkezett a beteggel? Velem mi lesz? Vesznek tőlem is mintát? A szüleim jelentik majd mindenképp, hogy én is érintkeztem velük. Csak kérdem én, hogy hatóságilag engem is elzárhatnak? Vagy csak önlént fogok karanténba vonulni.

2020. ápr. 23. 17:00
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Nálunk a fertőzött tünetmentes, a teszt a hét elején volt, azóta sem változott. Ilyenre értem, hogy ha vki semmit nem érez, átadja, és szintén nem érzi, hogy beteg aki átvette. Aztán meg ugyanúgy lejár a 14 nap. Mehet kifele. Másra meg mondjuk veszélyes.

Amúgy érdekes dolgok ezek, mert tesznek is látszólag a vírus ellen meg még sem, mármint az állam.

2020. ápr. 25. 18:39
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jól látod, a tünetmenteseket lesz*rják sajnos, szélnek eresztik nyugodtan (egyébként nem véletlen ilyen rosszak a statisztikáink) saját zsebből meg nyilván nem mindenki teheti meg, hogy teszteljen. Nagyon nem tudsz mit tenni, de nem fognak csak úgy tesztelni, arra meg nem válaszolnak, hogy lehet-e tömeges tesztelésekre számítani (szóval nyilván nem lehet).
2020. ápr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!