Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 éve néha tompán fáj a...

2 éve néha tompán fáj a vesém, majd elmúlik, ez mi?

Figyelt kérdés
3 éve volt vesegyulladásom.

2020. ápr. 24. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Majd meg kellene nézetni. Nekem is csinálta ezt hosszu ideig, lehet több is volt mint két év. Mivel ülömunkát végzek görnyedten ülök mindig azt hittem a hátam fájdogál. Kő volt. Vesegyzlladás után is maradhat valami ami hajlamosabbá tesz kőre.
2020. ápr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet vesekoved/vesehomokod van, gyulladas után is kialakulhat.

Igyál sok folyadékot és mozogj. Lehet csinaltatnek a helyedben vizelet üledék vizsgálatot. Haziorvostol kérsz beutalót laborba, leadod a vizeletet. Reggeli, első, kozepsugar vizelet kell.

2020. ápr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem vesehomokkal vannak hasonló problémáim, hasi ultrahang után derült ki. Amíg a járvány tart, annyit tudsz tenni, hogy többet mozogsz, és több folyadékot fogyasztasz, de egyelőre nem fognak kivizsgálni.
2020. ápr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, vesemedence tagulat alakult ki mint utólag kiderült, csoda h nem lett vese karosodasom, meg is műtöttek pár hónapon belül... szóval menj orvoshoz
2020. ápr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát szerintem nem gyógyult meg, azóta nem is volt vérvételem, háziorvos nem akar...


Kicsit rossz, meg főleg, hogy rossz a veséd, ennyi idősen, szörnyű....

2020. ápr. 25. 19:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha van rá lehetőséged keress fel urologust. Háziorvos nekem se akart semmit csinálni, ha annyiban hagyom ma fél vesével élnék. 24L
2020. ápr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én is ennyi idős vagyok!


Amúgy múltkor is már nagyon rossz állapotban voltam, mett hetekig elküldött, meg ilyeneket mondott, hogy terhes vagyok, meg vigyem be neki a tesztet... Vagy vegyen-e ő nekem és megcsinálom ott.... Én majdnem meghaltam közben.


Kicsit sem volt röhejes...


Hát most várni kell, mert nem vészhelyzet!

2020. ápr. 25. 22:35
 8/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem is volt vesemedence gyulladásom töbször is évekkel ezelőtt, azóta én is érzem néha ugyanazt, még a járvány korlátozás előtt voltam kivizsgáláson, semmit nem találtak, szóval nem függ össze. Egy hasi UH vagy vizelet vizsgálat kellene, de most nem tudom kinek csinálnak ilyesmit, ez jelenleg most nem sürgős megítélés,hacsak nincsenek fájdalmaid,görcseid.Urológiára nem kell beutaló.
2020. máj. 11. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!