Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Most mégis honnan tudjam hogy...

Most mégis honnan tudjam hogy szabad-e edzenem? 17/F

Figyelt kérdés
Mononukleózisom volt 4hónapja. 1hónapja kellet volna visszamennem ultrahangra, de nem jött össze a korona miatt. Nemtudom hogy milyen az állapotom, hogy nagyobb-e még a lépem vagy a májam. 3-3újjnyi volt az akut időszakban, utána 2héttel már csak 1-1. Nemtudom hogy edzhetem-e mert félek nagyon a léprepedéstől??
2020. ápr. 27. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyelőre hanyagold a megterhelő edzéseket, amíg ki nem tudnak vizsgálni.
2020. ápr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Lehet hogy ez a helyzet még vagy fél évig lesz😔😔 Nagyon rossz mert lehet hogy már rendben van minden, és fejlődhetnék, és nem tudom..

Egyébként az egészből én már csak a fáradságot érzem jobban, meg néha fáj a lépem ritkán, az utóbbi 2hétben kezdtem el edzeni, de félek, abbahagyom inkább, remélem nem repedt meg a lépem vagy ilyesmi, inkább várok akkor még több hónapot, mint aztán nagyobb baj legyen, igaz, köszönöm

2020. ápr. 27. 15:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, hogy te is ilyen testképzavaros vagy? Igen, le fognak apadni az izmaid, mert azok csak látványizmok, nem valódiak. Ha nincs stimulálva, eltűnik. Mivel idén úgysem lesz Balaton Sound, talán nem olyan nagy tragédia.
2020. ápr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Unatkozol vagy mégis mi a... ? Fejlődni, igen, a saját testsúlyos edzésben, a calisthenicsben, hogy jobban menjenek a gyakorlatok, es hogy izmosabb legyek. Baj ha valaki jobban szeretne kinézni? Kit érdekel hogy azért hogy mások jobbnak lássanak, vagy magamért, ha maga ez az egész életvitel egészséges, és a javamat szolgálja. A Balaton Soundhoz meg annyit, hogy zene, és Balaton, rossz nem lehet, és nem muszáj mindenképpen drogot fogyasztani.
2020. ápr. 28. 01:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!