Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ekkora vérnyomás változások?

Ekkora vérnyomás változások?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 24 órában ilyen rohamaim vannak. (Szédülés, ájulás közeli állapot, stb stb)

És a vérnyomásom sokat ugrál.

Ma 13 órakor:

szisztolés: 89

diasztolés: 54

85


Tegnap este 21 órakor:

szisztolés: 156

diasztolés: 133

82


Ez mitől lehet és normális?

A "rohamokkal" úgy érzem bele fogok pusztulni



2020. ápr. 27. 19:32
 1/6 Ypszilon1980 ***** válasza:

Semmiképpen nem jó, kardiológiát keresd fel.

Mivel mérted?

2020. ápr. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Otthon van vérnyomás/ pulzus mérőnk, azt használtam.

Azóta elmentem a kórházba, mert nagyon rosszul lettem, belgyógyászatra.

Az orvos megnézte a vizeletem meg a vérem, elküldött egy hasi ultrahangra (mi a fsz?) Utána pedig elküldött, hogy nincs semmi bajom és menjek haza.

(Biztos normális, hogy egy 18 évesnek ennyire ingadozik a vérnyomása és rohamai vannak ....)

2020. ápr. 28. 13:50
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem vagyok orvos, de ha ő ezt mondta, akkor sok mindent nem tudsz tenni, ezek szerint rendben van minden. Egyébként ez a protokoll.
2020. ápr. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én se vagyok az, de szerintem ez nem normális.

Hány olyan orvos van, aki hülyeségeket mond? Rengeteg. Mármint édesanyám is évek óta rosszul van, minden orvos csak a vállát vonogatta és most 4 év után talált egy orvost, és kiderült hogy súlyos beteg.

Meg hát magyar egészségügy? Hagyjuk már.

Wc papír és meleg víz persze hogy nincs, de hogy szappan sem?

Az orvos meg egy vizelet és vérkepbol sokat nem tudhat meg.

2020. ápr. 28. 14:12
 5/6 A kérdező kommentje:
De szerencsére mielőtt léptem, egy másik orvos megállított, és azt mondta, és komoly baj is lehet úgyhogy menjek el valami endokrinológiara.
2020. ápr. 28. 14:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak most kezdődött? Majd írd meg mi volt az ok. Az alacsony vernyomás még annyira nem fura. Legalábbis nekem le szokott esni frontok idején de a másik az durva. Ha jól vagy milyen a vernyomásod?
2020. ápr. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!