Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van olyan akinek van tudomása...

Van olyan akinek van tudomása koronavírusos betegről? Ismerősei rokonai között?

Figyelt kérdés

Mert csak számokat látok de én még egy betegről sem tudok konkrétan és azért van pár ismerősöm. Gondolom ezzel nem dicsekszik az ember de ha valaki leírná hogy van tudomása konkrét koronavírusos fertőzöttről az leírná nekem? Kicsit olyan hihetetlennek tűnik az egész.

Nem mondom hogy nem hiszem el hogy van vírus. De hogy egy ismerősöm sem kapta el és egy konkrét esetről sem tudok azt nem értem.


2020. ápr. 28. 17:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Igazolt beteg ismerősöm nincs, olyan van, akit nem teszteltek, de erre gyanakszik, hogy ez volt neki, elmondása alapján erősebb volt egy szokásos influenzánál, de kórházba nem került.
2020. ápr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A környékünkön egyet sem tudok. Viszont a hozzánk közeli városban egyről igen. De már túl van rajta. Még kórházi ellátásra sem szorult.
2020. ápr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9 millióan élnek az országban, ebből neked van pár száz ismerősöd maximum, aminek elenyésző százalékával lehetsz állandó kontaktban.Azért abban szerintem megegyezhetünk, hogy ebből nem igazán lehet levonni releváns következtetéseket.
2020. ápr. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A cégünknél már kettő van. Az egyiket ismerem is, egy idősebb kolléga.
2020. ápr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Feleségem barátnőjének a veje, negyven valahány éves, kórházban fekvő apját vitte haza (mert kirakták a kórházból), őtőle kaphatta el, intenzív osztályon fekszik pár napja. (Apja közben meghalt).
2020. ápr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nope, 2 emberről tudtam, de ők is már gyógyultak
2020. ápr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nincs. Olyan volt aki heteken keresztül fulladt de nem tesztelték. Ma már jól vannak.
2020. ápr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömről tudok, őt tesztelték is (egészségügyben dolgozik, és valahogy azért), de szerencsére csak fáj a torka és nem érzi a szagokat.
2020. ápr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm szomszédja és egy másik barátnőm rokona igazolt
2020. ápr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem tudok. Munkahelyemen 200 ember dolgozik onnan sem tudunk senkiről.
2020. ápr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!