Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez milyen betegség lehet?

Ez milyen betegség lehet?

Figyelt kérdés

Pár hete kezdődött.

Hajnalban felébredtem, nagyon-nagyon fájt a hasam,hasmenésem volt. Hányni nem hánytam, viszont nagyon hányingerem volt. Délutánra semmi bajom. Este újra fájt.

Másnap semmi bajom. Utána megint ugyanaz. Most kihagyott egy hetet. Tegnap este újra kezdte és ma reggel megint ilyen bajom van..



2020. ápr. 29. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lehet. Mindenképp hívd fel a háziorvosodat! nem ettél vagy ittál valami mást? mindent a megszokott módon csináltál ?
2020. ápr. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem merek gyógyszert javasolni inkább kérdezd meg az orvosodat mert a sok hasmenéstől ki is lehet száradni. Igyál sok folyadékot. Hányinger ellen B6 a legjobb.
2020. ápr. 30. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mára már jobban lettem, valószínüleg csak túl sok mindent ettem. és nem ettem semmi különöset
2020. ápr. 30. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!