Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez a bőrömmel? (Kép)

Mi lehet ez a bőrömmel? (Kép)

Figyelt kérdés

[link]


200 Ft-os érme nagyságú, de több helyen is előfordul. Eleve ekcémás vagyok, de ilyen sárgás váladék jön belőle, ami aztán megszárad. Lemosom és kezdi elölről. Ráadásul iszomyatosan viszket néha (főleg esténként)



2020. máj. 2. 23:59
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Menj bőrgyógyászhoz talán.
2020. máj. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Okozhatja ekcéma, bőrgomba, pikkelysömör, meg biztos még egy csomó minden... mindenképp menj vele orvoshoz. Utána megírhatnád mi volt ez, mert nagyon kíváncsi vagyok.
2020. máj. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pikelysomor ?! Talán.. Menj orvoshoz mindenkepp!
2020. máj. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vastagbél probléma.
2020. máj. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Seborrhea
2020. máj. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Medinnoscan appba fel tudsz tölteni képeket és szöveges leírást a tünetekről. A taj számod is meg kell adnod, így a diagnózis után vényköteles gyógyszert/krémet/sampont is kaphatsz rá.

A saját véleményem szeborreás ekcéma, főleg ha ahogy írtad egyébként is ekcémás vagy.

Nizoral sampon jelentősen csökkenti a tüneteket, de valószínű inkább belső oka van. Tejfehérje mentes diétát próbáltad már?

2020. máj. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sikerült az ajánlott oldalon távbőrgyógyászathoz fordulnom. Valóban seborrheás ekcéma, de sajnos már azóta továbbfertőződött, de kaptam antibiotikumot és harom féle kenőcsöt. Igazából okokat nem vetettek fel soha, atópiás dermatitiszem van és minden télen jelentkezik ekcéma. Általában a stresszes időszakokban sokkal erősebben. Okozhatja tejfehérje allergia is?
2020. máj. 13. 02:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!