Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyomorfájás, savanykás szájízt...

Gyomorfájás, savanykás szájízt mi okozhat?

Figyelt kérdés
Főleg székletürítéskor érzem, hogy nyomás hatására fáj a gyomrom. Olykor étkezés után is fájdogál,számban étkezés után savanykás íz marad hátra. Valakinek hasonló tapasztalat?

#gyomor #gyomorfájás #savanyú szájíz
2020. máj. 3. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Reflux.
2020. máj. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vacuolum ***** válasza:
Hasonlók vannak/voltak nekem is. Gyomorfájásom étkezés után attól lett (előtte 20 évig nem volt problémám ettől), hogy sose rágtam meg rendesen az ételt, hanem ha letudtam nyelni akkor reflex szerűen lenyeltem. Azóta direkt figyelek arra, hogy rendesen megrágjam az ételt. A savanykás íz gondolom reflux ami kb 2-3 naponta elég keményen előjött nálam, de mióta figyelek, hogy rendesen megrágjak mindent olyan havi 1-2 alkalommal fordul elő. Szerintem adj 1-2 hetet annak, hogy figyelsz rá mennyire rágod meg az ételt, azt ha nem működik vagy jobban elkezd fájni akkor menj orvoshoz.
2020. máj. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ami a rágást illeti én is ilyen vagyok, nem fektetek nagy hangsúlyt arra, hogy hosszasan rágjak. ami lemaradt,hogy a tüneteim közé tartozik még a puffadás,folyton.
2020. máj. 3. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!