Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Anyám, a mályva teát már sok...

Anyám, a mályva teát már sok éve issza, mert régen le akart fogyni, de azt mondja hogy anélkül már wczni se tud. Most már mályva tea kapszulát szedi. Lehet valami baja ebből?

Figyelt kérdés

2020. máj. 5. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Természetesen. Ezt n.sokan bírják ki.

Mert Teljesen tönkreteszi a belet, gyomrot, nem tud felszivodni a vitamin.


Mondjuk attól is függ milyen erősen és napi hányszor issza.


Mondjuk hagyja abba a mályva szedését.

Azt csak kúraszerűen ajánlott.


El fog tudni menni wc re ha mindennap reggel eszik egy almát.

Majd vizet iszik.

Naponta eszi a mustramagot, vetnyomasatol függő mennyiségben.


Egy napi 3* keveset.


Amit évek alatt elrontott ,azt nem hozzá helyre 2 nap alatt


Nem vagyok ellen a teának, sőt én is fogyasztom, havonta egy hétig.

Vagy ezt vagy a sennat.

Szóval mindent lehet csak mértékkel.

2020. máj. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szántóvető ***** válasza:
általánosságban elmondható hogy nem jó évekig szedni egy bizonyos készítményt,annak mellékhatásai miatt.ez valami méregtelenítő cucc lehet,tehát biztosan káros ha több éve fogyassza,ráadásul egyre nagyobb dózisban.és most zavarban vagyok mert semmi rendkívülit nem írtam,ezek nyilvánvaló dolgok amiket nyilván te is tudsz.
2020. máj. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kicsit meg is nyugodtam, meg nem is. Most ugye már kapszulát szed (ami szerintem egy fokkal jobb mint a tea).
2020. máj. 5. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!