Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Dm-ben v hol lehet venni...

Dm-ben v hol lehet venni mályva teát? Mennyit lehet tőle fogyni? És este kell meginni egy filterrel?

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Én kerestem a Dmben meg a Rossmandban is, de nem találtam, gyógyszerárban biztos lehet kapni. Önmagában a teától nem fogsz fogyni, csak hasmenést okoz, de diétázni és mozogni kell mellette!
2009. aug. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én egy pár napja vettem a Rossmanban, volt két fajta is.
2009. aug. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És mennyi volt? És te melyiket vetted a kettö közül, vagy mi volt a különbség?
2009. aug. 5. 22:10
 4/6 anonim ***** válasza:
ha jól emlékszem ezer ft körül volt, én a beauti leaf-et vettem (csak úgy találomra választottam azt) és nagyon meghajtott és hasgörcseim voltak ezt már írtam is itt egyik nap valakinek. szóval csak akkor idd ha wc van a közelben :P de én nem iszom már mert a hasgörcsök szörnyűek voltak, és én csak egy kis anyagcseregyorsítót akartam :)
2009. aug. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és csak egy filterrel ittál? Köszi a válaszokat :)
2009. aug. 5. 23:45
 6/6 anonim ***** válasza:
egy filterrel ittam először este 8 körül , akkor reggel 6kor volt hasmenésem, másodszorra másnap 4kor ittam egy filtert és akkor hajnali 1-től 2ig a wcn ültem :S
2009. aug. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!