Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A mályva tea + kapszulával...

A mályva tea + kapszulával mennyit lehet fogyni? És mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 11:22
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Szerintem a mályva tea sima hashajtó, és nem igazán jó arra, hogy fogyjon vele az ember. (közvetve persze, ha átmegy rajtad az étel, akkor nem szívódik fel, tehát fogyhatsz, de ez kb. olyan, hogy kapj el egy betegséget, mert az is fogyaszt...)


Inkább olvasd el ezt, amit másnak írtam:


Szerintem a testépítők módszereit bárki alkalmazhatja (ugyanis ők alkalmazzák a leghatékonyabb testformálást)

ha valaki el szeretne ilyen téren bármit érni, akkor nincs más választás, út, lehetőség (na jó ez kicsit fanatikusan hangzott:)), de talán van benne igazság), ha fiú vagy, ha lány, ha idős, ha fiatal...


[link]

[link]


Az egész fogyókúrában nem az a lényeg, hogy hány kg-t fogysz le, hanem, hogy mennyi zsírt adsz le. Nincs helyi fogyás (csak hasból, tokából, derékról stb. nem létezik, pl.: nem a hasazástól lesz kocka hasad)


Ezzel ellenőrizheted a legjobban a változást:

[link]


(a három pontos mérés elég)


Remélem segítettem! Jó fogyást!

2011. márc. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!