Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Próbáltátok már a mályva...

Próbáltátok már a mályva teát? Mennyi idő alatt és hány kilót lehet vele leadni? Hogy készítsem el a főzetet? Hallottam róla, hogy gyorsan lehet vele fogyni.

Figyelt kérdés
2008. nov. 11. 16:50
 1/5 anonim válasza:
Próbáltam. ez egy közönséges hashajtó tea.gyakorlatilag minden kijön belőled,amit megeszel, így sokat lehet tőle fogyni.
2008. nov. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
a lehető legrosszabb dolog amit megittam! Nem az íze miatt hanem olyan hascsikarást csinál hogy az már beteges! Annyira fájt a hasam hogy azt hittem felfordulok. Sztem leginkább vizet adsz le és rengeteg ásványi anyag és só távozik a szervezetedből. Mintha csak simán beteg lennél. Sztem az olyan teák amik fosatnak azok semmire nem valók. Inkább mozogj és egyél kevesebbet. Kevésbé fájdalmas elhiheted.
2008. nov. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Lehet tőle fogyni gyorsan sokat,de arany eret is lehet tőle kapni én azt kaptam pedig próbáltam csakkét naponta inniis de ugyan ugy hajtott.
2008. nov. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És megtudnátok mondani hogy mennyit egyek mellette? Rendesen vagy mérsékelten?
2008. nov. 13. 15:21
 5/5 anonim válasza:
Többször is próbáltam, de most már nem ajánlom senkinek. Kb. egy ruhaméretet fogytam tőle, de nagyon kikészíti a szervezetet.
2008. nov. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!