Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hipochonder vagyok. Mit...

Hipochonder vagyok. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Beteges amit csinálok.

Leginkább női bajokat képzelek be magamnak és ezektől rettegek. Már annyira beképzelem hogy el is hiszem hiába mondja el az összes orvos hogy minden rendben nem vagyok nyugodt!

Pcosem van kezelve jelenleg gyogyszerekkel de megboldonulok tőle! Félek hogy nem lehet gyerekem.

Bőrömre is azthiszem mindenfele betegségem van most már a gyomromban is. Mindig észre veszek valamit vagy megfájdul valamim és utána nem állok le amíg ki nem derítem. Olvasok valamit és elhiszem! Jelenleg is vannak olyan dolgok amikre nem adtak valaszt az orvosok de erzem folyamatosan erzem es mindenki legyint ra megoldas pedig nincs!

Tiszta stressz vagyok mit csinaljak? Ne


2020. máj. 6. 00:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Van barátod?Ő hogy bírja veled?
2020. máj. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen van ferjem. Nem mondom mar neki ezeket,nem idegesitem magammal. Csak magambamban orlodok.
2020. máj. 6. 01:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!