Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyire fertőző ha addig...

Mennyire fertőző ha addig amíg nincs a házamban wc ahol dolgozom addig pelust hordok amíg csinálgatjuk? Már pár hét és lesz, de én nem akarok a kertben mert mindenki lát. Eddig semmi bajom.27f

Figyelt kérdés
de azt olvastam hogy ez nagyon fertőző. 27f
2017. okt. 16. 18:34
1 2
 1/13 anonim válasza:
Ez undorító :S
2017. okt. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ilyet még nem hallottam.Szörnyen hangzik.

A kertben miért lát mindenki?Előttük veszed elő a brét?Nincs egy fa vagy valami növényzet?Vagy melléképület?

2017. okt. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nincs semmi a telken, még kerítés sem, a ház már majdnem kész, de még sok dolog van. a szomszédok mindig kint vannak, emiatt döntöttem a pelenka mellett. De ettől kaphatok valami betegséget? Használok bőrvédő krémet és hintőport is.
2017. okt. 16. 18:43
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne viccelj,ha már majdnem kész a ház,akkor simán be tudsz menni valamelyik helységbe és egy vödörbe intézni a dolgod.
2017. okt. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
De a házba csak nem látnak be nem? A pisilést egy férfi megoldja, hogy elmegy keresni egy fát, a székletet úgy, hogy beleürítesz egy vödörbe bent a házban majd becsomagolva kuka, nem?
2017. okt. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
az okok megvannak a miértre, de a kérdésemre még választ nem kaptam.
2017. okt. 16. 18:54
 7/13 anonim válasza:
100%
Civilizált, felnőtt ember vagy. Szerinted elfogunk menni szó nélkül amellett, hogy pelenkába akarsz kulázni?:D
2017. okt. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szerintem nem kértem trollokat.
2017. okt. 16. 19:01
 9/13 A kérdező kommentje:
merllesleg kakálásról szó sem volt, de én itt befejeztem. ezután aki nem tud a KÉRDÉSRE válaszolni, jelentem, mert felesleges OFF.
2017. okt. 16. 19:01
 10/13 anonim ***** válasza:
Én inkább bekéredzkednék a szomszédhoz, vagy bokorba bújnék, vagy kérnék mobil wc-t. A pelenka babáknak való, eszméletlen betegeknek, idős, demens embereknek, ínkontinenseknek. Valahogy nekem nem menne, hogy egy ilyenbe csináljak, nem vagyok olyan ember.
2017. okt. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!