Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Most ez mi lehet?

Kimmineosok kérdése:

Most ez mi lehet?

Figyelt kérdés

Nem vágom mi a bajom, de ugy erzem kezdek megbolondulni, eskuszom.

A menstruaciom rendszertelen, hol megjon rendesen, hol alig, es ha alig akkor osszevissza, de akkor csak 2 napig tart kb. par csepp, igy osszevissza.

Osszevissza alszom, rendszertelen. Hol nappal, hol ejjel. Az alvasido valtozo 3-4-5-6 ora, maskor meg 9-10.

januarban kezdodtek a bajok kb. Szilveszterkor nem mentem bulizni sehova, itthon gepeztem. Valami Susu gyerekpezsgot ittam meg egyedul. Narancs izu volt, reggel lefekudtem aludni, alig birtam felkelni, ilyen delutan 5 orafele ebredem fel nagynehezen, az agy visszahuzott eleg durvan.

A pulzusom rendszertelen volt 156 felment, korhaz lett a vege. De utana minden normalis lett par napra, aztan meg azota a pulzusom rendszertelen, ilyen 100-90-120 kozott ingazik.

A hajam, par hete nagyon elkezdett hullani. Ha vegig simitom a hajam, akkor a kezembe marad ilyen 10-20 szal kb.

Kover vagyok.

Julius vegen-agusztus elejen lett egy kituremkedes a bal felemen, pontosabban a bordam es a gyomromnal, a mellem alatt kb, par centire.

Most meg ugy erzem, hogy valami nem okes.

Alig birok ebren maradni,ha a valamelyik vegtagom megemelem, neheznek erzem es mintha valami visszahuzna.

Olyan mintha magamtol mar nem akarnek levegot venni.

Mintha a szivem lassulna, es a szervezetem leallna, ugy erzem, hogy napjaim vannak csak hatra.

Anyamnak mondom mi a bajom, de leszarja, nem kepes elvinni orvoshoz. Nem erdekli mi van velem.

KERLEK SEGITSETEK😭😭😭😭😭😭😭😭😭



2018. okt. 14. 06:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Menj el a háziorvosodhoz!

Mennyire vagy amúgy kövér? Tömeg? Magasság?

2018. okt. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ide tudsz egyedül írni, holnap el tudsz menni egyedül orvoshoz is.
2018. okt. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

164-5 centi korul lehetek, es 80-90 kg

17 eves lany vagyok.

2018. okt. 14. 06:51
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
irány a háziorvos/gyerekorvos. ne azt várd hogy anyukád vigyen el... én már 14 évesen egyedül jártam a dokihoz.
2018. okt. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Azonnal orvos!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2018. okt. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet pl. pajzsmirigy probléma, menj el a háziorvoshoz holnap, miért kellene anyukádnak elvinni orvoshoz 17 évesen? Nőgyógyászhoz is elmehetsz egyedül, oda is kérj időpontot.
2018. okt. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Voltá dokinál? Ha igen és nem titok akkor érdekelne mit mondott.
2018. okt. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!